Skocz do zawartości

200l


skalar97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem mlodym akwarysta i poradzcie mi w obsadzie i w rybach-wymagania.

Oto moja proponowana obsada

- 20 neonow

- 6 paletek

- 2 skalary

- x kiryskow albinos

- 3 wegorki

 

 

Sorry za pismo bo klawiatura nawala...

hej ;) nie kupuj paletek ponieważ są baaaaaaardzo trudne w hodowli i mają duze wymagania ;)

20x neon czerwony (innesa nie bo skalary jak kupisz i podrosną to ci je zjedzą)

2x skalar (parka) (kup 4 skalary na początku , niech podrosną i dobierze się parka to zostawisz ją a reszte oddasz)

10x kirys albinos

2x pielęgniczka ramireza(parka)

5x otosek

3x piskorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem mlodym akwarysta i poradzcie mi w obsadzie i w rybach-wymagania.

Oto moja proponowana obsada

- 20 neonow

- 6 paletek

- 2 skalary

- x kiryskow albinos

- 3 wegorki

 

 

Sorry za pismo bo klawiatura nawala...

hej ;) nie kupuj paletek ponieważ są baaaaaaardzo trudne w hodowli i mają duze wymagania ;)

20x neon czerwony (innesa nie bo skalary jak kupisz i podrosną to ci je zjedzą)

2x skalar (parka) (kup 4 skalary na początku , niech podrosną i dobierze się parka to zostawisz ją a reszte oddasz)

10x kirys albinos

2x pielęgniczka ramireza(parka)

5x otosek

3x piskorek

piskorek nie i otosek nie tylko 3x wegorek bo mam jednego i pielegniczek nie

do paletek to kupie 3 troche poczytam i zobaczymy lub pielegnice papuzie ale cyz moga byc ze skalarami POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh....sobie piszesz nie i nie... to powiedz jakie ryby ci się podobają :roll:

według mnie sobie kup paletki ale nie daje im dluzej niz 2 tyg. i wylądują piękne biedactwa w śmietniku :cry:

jestes początkujący i twierdze że nie dasz rady...a wnioskuje to po tym bo napisales ze jestes "mlodym akwarystą" oraz po tym że chcesz połączyć paletki ze skalarami ...nie mogą być te 2 gat. w jednym akwa ponieważ skalary są nosicielami nicienia ,a ta choroba jest grozna dla paletek... Papuzie i skalary to zły pomysł ..obydwa gatunki agresywne .

ps. nie pisz POMOC bo staram(y) ci się pomóc ;)

edit : ps2. Adamzoo97 prawie dałam się nabrać....założyleś sobie 2 konto ? sprytne ale ja się nie dam nabrać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh....sobie piszesz nie i nie... to powiedz jakie ryby ci się podobają :roll:

według mnie sobie kup paletki ale nie daje im dluzej niz 2 tyg. i wylądują piękne biedactwa w śmietniku :cry:

jestes początkujący i twierdze że nie dasz rady...a wnioskuje to po tym bo napisales ze jestes "mlodym akwarystą" oraz po tym że chcesz połączyć paletki ze skalarami ...nie mogą być te 2 gat. w jednym akwa ponieważ skalary są nosicielami nicienia ,a ta choroba jest grozna dla paletek... Papuzie i skalary to zły pomysł ..obydwa gatunki agresywne .

ps. nie pisz POMOC bo staram(y) ci się pomóc ;)

edit : ps2. Adamzoo97 prawie dałam się nabrać....założyleś sobie 2 konto ? sprytne ale ja się nie dam nabrać :evil:

podobaja mi sie paletki bardzo, skalary i pielegnice papuzie doradzcie

 

nie wiem o czym mowisy kto to jest adamzoo cos tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...