Skocz do zawartości

200l dobra obsada?


zeberka4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 200l baniaczek i chcę się dowiedzieć czy taka obsada bedzie dobra:

 

1. 2 raczki marmurkowe ( niedługo gromadka maluszków po jakims czasie się ich pozbedę )

2. 10 krewetki red cherry

3. parka zbrojników niebieskich

4. 4-6 otoski

5. 30 gupików - dzika forma + endlera ( oraz młode których też bede się pozbywać )

6.10-20 neonków Inessa lub czerwonych

7. Stadko kirysków ok 8 sztuk

 

 

Czy taka obsada bedzie zgodna i wszystko bedzie dobrze?

 

 

Dodam że rybki ławicowe bardzo i się podobają :) A pytam o te najbardziej dostępne mogą byc inne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 2 raczki marmurkowe ( niedługo gromadka maluszków po jakimś czasie się ich pozbędę )

2. 10 krewetki red cherry- lepsze by były amano lub filtrujące, ale jeśli zdecydowałaś się na red cherry dałbym 15 sztuk

3. parka zbrojników niebieskich- może być

4. 4-6 otoski- może być

5. 30 gupików - dzika forma + endlera ( oraz młode których też bede się pozbywać )- może być

6.10-20 neonków Inessa lub czerwonych- może być, choć nie iwem czy nie będzie przerybienia jeśli chcesz mieć 30 gupików

7. Stadko kirysków ok 8 sztuk- może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz mieć ławicę to kup razbory klinowe albo zwinniki czerwonouste

neonki nie pływają w ławicy jak bym z nich zrezygnował

gupików nie kupuj aż tyle strasznie szybko się mnożą wystarczą 3 samce i 6 samic

Napisała, że narybku będzie się pozbywać więc jak chce mieć tyle gupików to jej sprawa.

Neony mogą pływać w ławicy lub nie- u niektórych pływają a u niektórych nie. Zobacz sobie w galerii innych użytkowników cannabinol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz mieć ławicę to kup razbory klinowe albo zwinniki czerwonouste

neonki nie pływają w ławicy jak bym z nich zrezygnował

gupików nie kupuj aż tyle strasznie szybko się mnożą wystarczą 3 samce i 6 samic

Napisała, że narybku będzie się pozbywać więc jak chce mieć tyle gupików to jej sprawa.

Neony mogą pływać w ławicy lub nie- u niektórych pływają a u niektórych nie. Zobacz sobie w galerii innych użytkowników cannabinol

może będą a może nie a razbory czy zwinniki na pewno będą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W akwarium może zajść jeszcze wiele zmian, co do gupików wiem ze sie mnożą ale mam możliwość oddawania populacji więc tym sie tak nie martwię ewentualnie wrzuce bojka który małe po prostu pozjada,a trzymam je poniewaz mam do tych rybek sentyment :)

 

Myślałam nad pielęgniczkami ramireza czy kakadu,może boliwijskie ale nie wiem czy to nie bedzie przerybienie a tego bardzo bym nie chciała :)

 

 

Dziękuję za info,wiem ze akwa które jest przerybione nie wyglada ładnie i nie jest komfortowe dla rybek :)

 

 

A moze macie jakies inne opcje,czego sie pozbyc a co dodać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...