Skocz do zawartości

WELONKI :( :(


ahtung1995
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega miał 12l. akwa a wim : 3 kiryski po 5cm

1 molinezje

suma 15 cm.

glonojada 10cm.

3 welony po 8cm.

i żyli wszyscy w 12l. zamiast żwiru miał duże przezroczyste kamienie i dużą sztuczną roślinę i cooooo??

a ja raptem chce miec 2 male welony w 25l.

teraz ten kolega ma 60l. więc jednak zdecyduje sie na te welonki w 25-piątce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega skacze z okna.. to Ty też??

 

To że ktoś męczy ryby nie znaczy że i Ty musisz... ryby w zbyt małym litrażu męczą się, nie mają gdzie pływać, obijają się o siebie i robią się w stosunku do siebie agresywne, jeżeli jest do tego sztuczna roślinka, ryby obijają się o nią zahaczając o jej ostre krawędzie, ranią sobie płetwy, zahaczają rośliną o skrzela.... Poza tym ryby rosną. W zbyt małym litrażu ich ciałka pozostają nie zmienione, gdyż nie ma miejsca aby mogły urosnąć, zato ich wewnętrzne narządy rozrastają się, wypełniają coraz więcej miejsca w rybce, gdyż jej ciało nadal jest malutkie; zaczyna karłowacieć, dusić się sama w sobie... i powoli umiera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahtung, ale to że ryby żyły w tym akwa to wcale nie znaczy że dobrze się czuły... Tylko dlatego że "ja chcę!!!" będziesz męczyła rybki? To nic nie znaczy, tylko popiszesz się głupotą.

Taaaa, a ja chcę pyszczaka do akwa 10 l! I będę miała! Jak bym tak napisała to byś nie myślała że zwariowałam? właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...