Jump to content

Pomoc w resecie akwarium

Recommended Posts

Chce zresetowac swoje akwa.

Pojemnosc 112l

Obsada:

6 dużych glonojadów

6 zbrojników niebieskich

4 skalary

3 kiryski spirzowe

1 kosiarka

1 grubowarg

2 bocje wspaniale

Nie posiadam żadnych roslin, ponieważ przy moich glonkach jeden dzien i wszystko plywa w górze.

Dekoracja; dwa kokosy

Co mi radzicie zrobić? Bo sam nie wiem już. Chciałem oddać te duże glonojady ale nikt nie chce wziąć takich bydląt.

Pomóżcie mi!!!!!!

Rozumiem tylko szkoda tej wody,może nie pozbywaj jej się zupełnie,zostaw tak 3/4w jakiś pojemnikach.Gdy zaaranżujesz nowe to będziesz miał jak znalazł wodę odstaną ,z mikro i makroelementami,po prostu dojrzałą wodę,nie musisz czekać.

A co do ryb to pozbądź się ;) nie których i nie rezygnuj z roślinności ;)

Sory ale ty nie masz zbrojnika niebieskiego,które są znacznie mniejsze( może jedynie te po 15 cm.) tylko Plecostomusa,a to duża różnica.

Pogadaj z właścicielem sklepu zoologicznego w pobliżu gdzie mieszkasz,powinien przyjąć,dogadać się i wymienić.

Chce zresetowac swoje akwa.

Pojemnosc 112l

Obsada:

6 dużych glonojadów :arrow: do oddania

6 zbrojników niebieskich :arrow: zostaw 2 szt 1 samiec 1 razy samica

4 skalary :arrow: oddaj akwa powinno mieć 50 cm wysokości dla skalarów chociaż trzymają w 112 ale ja bym się pozbył

3 kiryski spiżowe :arrow: dodaj 2 ryba stadna minimum 5szt

1 kosiarka :arrow: dodaj jedną

1 grubowarg do oddania

2 bocje wspaniale :arrow: zostaje chociaż wymaga akwarium maksymalnie dużego.

Nie posiadam żadnych roślin. Ponieważ przy moich glonkach jeden dzień i wszystko pływa w górze.

Dekoracja; dwa kokosy

Co mi radzicie zrobić? Bo sam nie wiem już. Chciałem oddać te duże glonojady ale nikt nie chce wziąć takich bydląt.

Pomóżcie mi!!!!!!

ja bym widzial obsade

:arrow: neon czerwony 20 szt

:arrow: gupik - 1 samiec i 2 samice

:arrow: zbrojniki 2 szt

:arrow: kirysy 6 szt

:arrow: krewetka filtrująca 3 szt

:?: no ale to jest twój baniaka ja tylko sugeruje :?:

:arrow: rośliny pływają czemu masz za dużo ryb dennych(17 szt ) zwłaszcza te duże glonojady podejrzewam ze plekostomusy i zbrojniki niebieskie robią kipisz po nocy i wyrywają zielsko jest to ryba bardzo aktywna po zmierzchu .a co do dekoracji dodaj jakieś korzenie i nie musisz restartować i nie rezygnuj z roślin miałem to samo w 240 zrezygnowałem z całej obsady i baniaka teraz powstaje coś nowego ;)

:arrow: nie możesz się pozbyć napisz tutaj viewforum.php?f=28

Mój kolega miał podobną sytuacje...ale on nie robił restartu że tak powiem całego akwarium...wyją rośliny i wpuścił glonojady które dostał w prezencie i wszystko było i jest ok nie zmieniał całego akwarium.

Janusz ja napisałem w pierwszym temacie że mam 6 zbrojnikow niebieskich i 6 Plecostomusów. A rozmawiałem z tym gościem z zoologika i powiedział że nie chce ma swoje trzy i też nie ma co z nimi robić. Nie mam żadnej rośliny:( Ale mam jeszcze jeden baniak 25l i tam mam sporo roślin.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...