Skocz do zawartości

[200L] Pielęgnice


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pely dobry jest - nie podobają mu się ale na nie namawia ;) Ja widziałem bardzo wyrośniętą parę (grubo ponad 20cm) w Kakadu we Wrocku i wyglądały oszałamiająco. No i nie miały wielkich garbów. Ciekawe od czego to zależy? google pokazuje różne fotki - z garbami i bez.

 

Ja dziś kupiłem cztery sztuki. Jeden miał być 100% samcem ale to jakiś psychopata. Ma nieco ponad 5cm a gania wyrośnięte mieczyki, dojrzewające skalary i nawet kiryski. Ale te ostatnie to wygląda jakby chciał upolować. Widziałem już jak połykał kilka dorosłych krewetek RC które uprzednio wypłoszył z zarośli. Green terror to najwłaściwsza nazwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , otóż nie chce zakładać tego tematu , bo sie wstydzę ;) ale to jest warunek aby Mei pokazała swój baniak :cry:

 

A pokazała? chciałbym zobaczyć

;) Nie wiedziałem jak wygląda porządne akwa ;) patrząc na wszelkie wasze akwa to wiadomo:---> jestem zainspirowany. teraz jak zobaczyłem BW pley'a to marzę o takim.

A teraz? tak mnie akwarystyka wciągnęła że aż chcę założyć nowy baniak :zamieszany: :zamieszany: .....

Co do akwarium to jest piekne, ale i tak wolę twoje BW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulchery to piękne rybki ;)

Sam kiedyś miałem parę,potem miałem ich stadno okazało sie że to bardzo płodne pielęgnice :P

Mało tego żaden zolog ich nie chciał kupić :zamieszany:

A ostatnio ich szukałem do 250l i nigdzie ich nie mogłem znaleść :evil:

Baniak przyjemny dla oka,Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzacie troche z tą niedostępnością pulcherów?U mnie(Mazury) kolo co jakiś czas przywozi z giełdy błękitne.Niedawno na forum jeden oddawał za darmo dorosła parkę i nikt nie chciał.W/g mnie to piaskowe są bardziej niedostępne.Żeby nie było OT to gratuluje tarła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...