Skocz do zawartości

JAk mogło by być ?


Rekomendowane odpowiedzi

danio i kiryski może jeszcze JAKOŚ by uszły ale reszta do oddania :(

o kakadu w tym litrażu też lepiej nie myśleć bo bardzo prawdopodobne ze będą nerwowe :(

pisząc glonojad masz na myśli pewnie Zbrojnika Niebieskiego - on od ok 150L :(

polecam tak:

 

5x kirysek (najlepiej panda lub pstry)

1x bojownik

 

pewnie Cię rozczaruje taka mała ilość ryb ale uwierz mi że tak będzie im dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak z resztą zrobię jak będę chciał i byłbym głupi jak bym wsadził 1 bojownika i 5 kirysów do 45l akwarium . ;] chciałem tylko podpowiedzi ale widze że sie nieda normalnie pogadać ;]

jak widze takie podejście to najchętniej zbanowałabym za glupie gadanie....

Widać że nie zależy ci na dobrze rybek tylko własnej satysfakcji "ze mam kolorowo w akwarium" :roll:

ryby prędzej czy pózniej ci zdechną i przyjdziesz na forum z podkulonym ogonem "dlaczego moje rybki zdechły" :cry::cry:

i my ci pomożemy ale nie lepiej tego uniknąć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie czyli jak zrobić zupę rybną ??? To nie forum dzieci neo , po co tak duże akwarium słoik by wystarczył , ryby maja jakieś wymagania , a jak nie umiesz im ich zapewnić to naprawdę żal d... ściska. Dzieciom może tez tak kiedyś powiesz żyjcie w 6 w 1 pokoju bo tatuś robi co chce A tak na święta to życzę tobie aby ktoś ciebie zamkną do sracza i czekał aż zdechniesz w "odpowiednich warunkach " :mrgreen:

 

A i w profilu zamiast mężczyzna zaznacz opcje zasraniec, bo do niego dużo tobie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...