Skocz do zawartości

Akwarium 240 l


DooX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze rozmnażają się gupiki i mieczyki :lol: . Do takiego akwarium jest dużo możliwości. Ja na przykład uwielbiam gurami dwuplamiste złote. Piękne rybki. W miarę łatwo się je rozmnaża ale w akwarium ogólnym ciężko utrzymać ikrę. Wspaniałe są też pielęgniczki, np. kakadu, ramireza. Z ryb ławicowych bardzo lubię: neony innesa (moja mama jest nimi zachywcona) xD, neony czerwone, różnego rodzaju brzanki i razbory, bystrzyki. Możesz również mieć jakieś zbrojniki i kirysy na dno ;). W takim akwarium możliwości masz dużo. Z większych rybek nadają się skalary. Popatrz na akwaria innych, poszperaj w necie i napisz jakie ci się podobają ;). Wtedy będzie łatwiej ustalić obsadę. Możesz też zajrzeć do działu o biotopach, tam są propozycję obsad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc ... mam jeszcze male akwarium 11 litrow dla narybku ale nie umiem rozpoznac u molinezji ciazy i raz mi male przerzyly w ogolnym zbiorniku.Poszperam troche po necie i dam odpowiedz rybki kupuje z churtowni i tam bocja wspaniala kosztuje 5zl a kirysek jjakis tam 9zl bardzo drogi w sklepach po 30zl niewiem co to jest za odmiana importowana z zagranicyy jest podobny do kiryska lamaparciego bo ma tez kropki ale sie rozni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mówisz o : http://www.superakwarium.pl/kirysnik-cz ... id806.html

 

A co do bocji, no fakt ładna kolorowa rybka, ale co z tego skoro ciągle w ukryciu??

Nie o inna mi chodzi jest idetyczna jak lamparci tylko ze od glowy niema kropek i na ogonie niema,mam 5 bocji i caly czas plywaja i w dzien i w nocy a jak dorosna bd sie kryc ale jak bd juz duze to oddam, Zlozy mi ktos ta ladna,kolorowa,rozmnarzajaca sie obsade? Sory za ortografie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...