Skocz do zawartości

Pielegnice Czerwonobrzuchy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam pomoże mi ktoś ???

Przez pewien czas choduje Pielęgnice Czeronobrzuchy i dokładnie we wtorek 15.12.09 zlozyly mi ikrę mam ja już 3 dzień i nadal nie widzę żadnej zmiany. Z czego czytałem ze po 3 dniach widać młode a po 6 dniach zaczynają się same już poruszać. Może ktoś już mnial doczynienie z taka ryba ??? Jeśli tak to bym prosił o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze daj fotke tej ikry. Poczekaj 4 dni a ikra przypadkiem nie splesniała nie zmieniła barwy na białą bo to ze masz patrkę to nie znaczy ze cos z tego będzie noże samiec jest trefny podobny przypadek miałek u księżniczek samiec był do wywalenia. Ale narazje daj jakies foty wielkosc baniaka i obsade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest pomarańczowa ale zaczyna zmieniać kolor na biały i nie wiem czasem czy nie pleśnieje... Mam akwarium 80l jest obsadzone roślinkami porobione są sklepienia itp... temperatura 26 27 stopni. No moim zdaniem to ta pierwsza pierwsza to chyba delikatny nie wypal coś slaby samiec jest... tak myślę ze jeszcze poczekam ze 2 dni i chyba się pozbędę tego poczekam do następnego wy ikrzenia się ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...