Skocz do zawartości

Pokarm dla obsady. Proszę o pomoc w dobraniu pokarmu :)


Altarenos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję pomocy w doborze pokarmu dla obsady.

 

Obsada:

1+2 pielęgniczka kakadu

10 neon inessa

10 razbora klinowa

2 otosek (do oddania)

1 zbrojnik niebieski

xx krewetki RC

 

I tutaj mam nazwy pokarmów:

BIO-VIT tropical

Wysokoproteinowy tropical

OVO-VIT tropical

ICHTIO-VIT tropical

SUPER-VIT tropical

 

Linki do pokarmów:

Proszę abyście napisali co z tego wybrać i czy jest jakaś różnica w karmieniu tymi pokarmami, np. co podawać z rana, a co wieczorem?

To moja pierwsza taka obsada. Zawsze miałem jednego bojownika i nie było problemu.

Sorki za kłopot i czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z obsady wynika ze najlepsze OVO_VIT i BIO-vit sam podaje płatki tej firmy jedzą jak szalone

a dla kakadu jak nie będą jesc płatków to ochotka mrożona- tylko pamiętaj nie wrzucaj zamrożonej kostki tylko rozpuszczaj w ciepłej wodzie akwariowej lub żywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do płatków dorzuć jakieś tabletki dla zbrojnika, o wiele lepiej dla niego jak ma osobny pokarm niż jak zjada resztki ;)

Ovo-vit i Bio-Vit możesz zastąpić jakimiś też z tropicala, ale z "wyższych" lini. Mają więcej witamin i moim zdaniem są lepsze, a tylko minimalnie droższe.

 

1) a co myślisz o SUPER-VIT?

zawiera on 8 różnych rodzajów płatków...

 

Bardzo dobry pokarm. Taki misz masz różnych, w tym roślinnych. Szczególnie ok przy neonach - wiem z doświadczenia, neony [jak je jeszcze miałem] po zmianie pokarmu z ovo-vita na super-vit bardzo ładnie się wybarwiły. Różnice było bardzo widać ;)

 

2) czym jeszcze mogę karmić te ryby? chodzi mi o jedzenie domowej roboty, np. gotowana sałata, itp...?

http://strony.aster.pl/elem/akk/s_kk.html

Proszę bardzo.

 

 

A tak z ciekawości, to obsada tych 140l z sygnatury ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...