Skocz do zawartości

poszukuje kompanów dla 2 sporych pielęgnic pawiookich :-)


bunnys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, zbiornik to 200L obecnie znajdują się w nim 2 pielegnice, spory sumik, oraz 2 niewielkie glonojady... wcześniej miałem jeszcze 2 rwniaki(czerwonobrzuche(nie znam nazwy:))) oraz kilka pyszczaków. W zologicznym sprzedawca polecił wydanie pielednic, gdyz zapewne nowe ryby zostaną zjedzone(jedną małą pielednicę juz niestety spotkal taki los. Jest szansa na bezpieczne zaaklimatyzowanie z pielegnicami nowych ryb?

oto zdjęcie zbiorniczka: http://img267.yfrog.com/i/dsc05291b.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijam fakt że 200L to znacznie za mało dla pawików ....

to powiem tak , szwagier wpuszczał do swoich 2 pawii (baniak 450L ) kolejną jedną ...

łuski , aż sie sypały ... tak ją biły... po 2 dniach jakoś sie uspokoiło i jest good.... 3 pawiki zyją :P ... i cieszą oko....

ale nie polecam wpuszczać kolejnych do Ciebie do baniaka..... za mały litraż .... :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200l dla pary pawiookich?

Może specjalistą w ich dziedzinie nie jestem ale to dla nich raczej bardzo małe akwarium, na tyle małe żeby nic nie dokupywać.

 

Zresztą sam zobacz dorosłe oskary w takim zbioniku

http://www.allegro.pl/item826932129_akw ... ml#gallery

link za danielek001 z innego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pawiookie z inymi pielegnicami czyli z akarami błekitnymi i pomaranczowopłetwymi i dobrana para skalarów...na razie sie nie tłuka bo sa male a co najciekawsze skalary sa najbardziej agresywne szczególnie jak sie wytra :D jak widac to na moim filmiku w opisie akwa .. na szczescie 400 l w drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...