Skocz do zawartości

Butla CO2 Plantis 1000 ml


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od pewnego czasu przymierzam się do zakupienia gotowego zestawu (Butla CO2 Plantis 1000 ml). Jest to gotowy zestaw do zakupienia w slkepie akwarystycznym.

Chciałbym się zapytać,czy ktoś z was posiada taki zestaw i jak się to sprawuje.I na ile starczy taka butla (mam akwarium 60L).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja używam Plantis 1000 ml CO2,w swojm akwarium,lecz ja mam 200 litrowe,i u mnie tak średnio zdaje to egzamin,ale kolega używa do 74 litrowego i nie codziennie podaje i starcza mu na długo,nie wiem na jak długo ale nie narzeka.Powiem ci tak :

dobra sprawa na początek,jak juz sie wdrożysz w CO2 mozesz spróbować z własną bimbrownią :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A moje zdanie jest takie: postaw bimbrownie, a zaoszczędzone pieniążki odkładaj powoli na butlę. Przechodziłem przez takie "wynalazki" i na dłuższa metę jest to mało praktyczne i mało opłacalne.A efekty...hmmmm....u mnie porażka, po prostu nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc.U mnie problem polega na tym że nie mam narazie miejsca na postawienie butli koło akwarium.To jest narazie nauka co chodzi o CO2 bo niedługo się przeprowadzam i tam wstawię sobie większy baniaczek+oczywiście butla. Na razie wypróbuje Plantis 1000 ml i zobaczę co mi z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W swoim akwa 54l mam butle 0.5kg. Wielkościowo jest zbliżona do tego cuda co chcesz kupić. Dodatkowo mam na niej zaworek zwrotny, dyfuzor ze spiekiem i licznikiem bąbelków. Miałem takie "cudo" w "sprayu" (plantis co2). I do tego jako dyfuzor był dzwon. Szczerze ? Porażka :(. Tu masz linka do mojej galerii, za akwa 12l stoi właśnie butla co2. Nie mów mi, że ona jest duża :roll: . A skuteczne działanie oraz ilość co2 jaka jest w takiej butli, biją na głowę to co zamierzasz kupić. Ale to tylko moje zdanie ;) . Sam podejmiesz decyzję.

link do foty: viewtopic.php?p=120793#p120793

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...