Skocz do zawartości

języki obce


nicke_95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

nie wpadniesz na to ze ktos nie ma polskiego windowsa ..

:shock::shock: Ja nie mam polskiego windows-a, a jakoś znaki interpunkcyjne mam :roll: . I nie przypominam sobie żeby je musiał dodatkowo instalować albo coś :shock: . Z ciekawości popatrzyłem na klawiaturę i wiesz co jest najlepsze? Na klawiaturze też je widzę :roll: . O dziwo mam nawet polskie znaki :roll: , na holenderskiej viście :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha wpadłem tutaj z nadzieją na jakąś zadymę, no ale słabo, słabo się staracie;D Ja jestem "american kid" i powiem Wam szczerze...nie znam "american guy", który nie musiałby się sporo wsłuchiwać, żeby zrozumieć co angole mają wogóle do powiedzenia. Zresztą Polacy, naprawdę świetnie mówią po angielsku i nikt z mojej, tej nie mówiącej po Polsku, rodziny nigdy nie miał problemu z rozmową. Nie muszę chyba mówić, że z francuzami, żaden obcokrajowiec by nie pogadał, także nie mamy się czego wstydzić. Zresztą brytyjski jest pełny dziwnych form w stylu: "you gave me a fright" i trzeba byc naprawdę nieźle stukniętym, żeby się tego wszystkiego nauczy;-) Co do planów...moim planem jest hiszpański:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...