Skocz do zawartości

Akwarium 65l - jakie rybki?


zdybu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chciałem zapytac jakie rybki mi polecili do akwarium 65l z całym osprzętem (termogrzałka, filtr, napowietrzacz). Zależy mi żeby rybki były jakieś ciekawe, najlepiej jasne kolorowe (czarne tło). nie znam zbyt duzo gatunków, a sklepy w moim miescie nie oferuja nic zbytnio ciekawego

 

;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Pyta o roslinki to napewno chodzi Mu o slodkowodne ;) Hymmmmm kolego poczytaj choc troszke o akwarystyce bo takimi pytaniami zabijasz mnie ................. nie kupuj zadnych rybek bo z twoją wiedze to one napewno wyląduja w kiblu ........ polecam dowiedziec sie czego kolwiek a najlepiej wszystkeigo na temat ryb wody roslin oswietlenia potem zadawac pytania internet jest skarbnica wiedzy powodznia............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jk masz ph 7.5 to twardosc musisz miec większa a jesli serio jest 8 to spoko

15W to bardzo malo na 65 l ja bym dal jeszcze 15 i masz prawie 0,5W na litr czyli cos jak u mnie Ryby polecem atlas internetowy wyszukaj cos co ci sie podoba i sprwadzaj w jakich warunkach zyja i czy mozesz temu sprostac jesli nie szukaj dalej nic na silę tylko spokojnie to przemysl wybiezesz napewno cos fajnego ja nie będe ci wypisywal gatunkó nie wiem co ci się podoba

Jesli chodzi to jesli nie chcesz zwiększc swiatla to kupuj rosliny tylko zielone bo te kolorowe potrzebują na bak wiecej switla z malo lubnych to naubiasy ,zwarki cos prostego zeby nie bylo problemu ze nie rosnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz ze ta obasada moze sluzyc za przyklad ???????? mruki nilowe???????????? wiesz jakiego akwarium potrzebują??????? a tak serio to nie znacie innych rybek jak np. barwniek czerwonobrzuchy albo szmaragadowy ,pilęgniczka boliwijska , bystrzyki , akary, i wiele wiele innych grunt zeby to mialo ręce i nogi pasowalo do sibei pod względem wymagan Nie kupujcie na pale zastanówcie się w jakim kierunku chcecie isc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...