Jump to content

[200L] Ogólne

melosmiacz
 Share

Recommended Posts

zmiana obsady zmusiła mnie do restartu akwarium.. nowa wizja trzymania tylko pielegnic spowodowała zmiane podłoza (z piasku na małe kamyczki) rosliny juz nie sa wykopywane i nie zachodza juz przemeblowania w akwarium pozbyłem sie skałek wapiennych i dodałem 10 korzeni...woda jest lekko herbaciana i ma miekki odczyn zredukowałem tez pare roslin

rosliny to

kilka anubisów

2x cryptocoryne beckettii petchii

obsada to

dobrana para skalarów

para akary błeknitnej

para akary pomaranczowej

para red oscar

5 otosków ...jeszce 5...

zbrojnik niebieski

akwarium 400l w drodze :)):)):)):))

sprzet

filtr tetra ex 1200

grzałka 300W

oswietlenie 2x45

pokarm

rozbora klinowa

gubik

slimak bez skorupy

rosówki

białe robaki

serca, wątróbki i inne odpady ze stołu

krewetki mrozone

i inne robactwo znalezione gdziekolwiek :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

zobacz film

ciesze sie ze wyglada dziwnie :twisted::twisted: przynajmniej nie według wzorców .....typu wieksze sadzimy z tyłu mmiejsze sprzodu...czrny zwirek....akwarium to nie jest obraz w ramce to jest miejsce gdzie zyja nasi miłosnicy...skalary tra mi juz sie chyba 4 raz w ciagu 2 miesiecy ..wiec chyba im tam dobrze

skalary tra mi juz sie chyba 4 raz w ciagu 2 miesiecy ..wiec chyba im tam dobrze

narazie dobrze , terrory urosną , pawiki też :P ... do czasu , do czasu ....

dobrze że juz niedługo 400L ... bo pawiki taki zbiorniczek min 150cm dobrze zeby miał , jak masz możliwość , bierz szersze i dłuższe a niskie.... Pielegnice wysokosci nie potrzebują , a szer i dł tak :P

no szczerze mówiąc wczesniej mi się podobało .... mam nadzieje że w 400L zrobisz coś ładniejszego ... :P i życzę powodzenia :P

Melosmiacz .... chodzi o to , ze mógłbyś zrobić ciekawszą kompozycje .... ogólnie zbiorniki korzenne mi się baaardzo podobaja , BW i te sprawy... ale one muszą mieć wyczucie "smaku" ... wiem , u mnie tez nie rewelacja , dlatego nie pokazuje na forum :P ... ale wiesz... masz same szpiczaste.... poszukaj pare "kłodowatych" pare większych ... pare mniejszych .... żeby było ciekawie... jak chcesz , to mogę Ci podesłać foto mojego baniaka na Emaila , na dowód że mi sie takiego typu akwaria podobaja :P ... tylko naprawde... trzeba je zrobić z smakiem :P .. i może pomyśl o innym tle.... w kolorze piaskowym , albo zrób własne zew. :P

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

na załaczonym filmiku mozna zobaczyc akwo skalary po złozeniu ikry 1 rozbore która została po sniadaniu i reszte skarbeczków

jak karmisz ryby innymi to po co kręcisz filmik?

fetysz?

sry dla mnie chore się tym chwalić - jasne niektóre ryby trzeba "podkarmiać" żywym ale po wuja wafla się tym chwalić?