Skocz do zawartości

[200L] Ogólne


melosmiacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zmiana obsady zmusiła mnie do restartu akwarium.. nowa wizja trzymania tylko pielegnic spowodowała zmiane podłoza (z piasku na małe kamyczki) rosliny juz nie sa wykopywane i nie zachodza juz przemeblowania w akwarium pozbyłem sie skałek wapiennych i dodałem 10 korzeni...woda jest lekko herbaciana i ma miekki odczyn zredukowałem tez pare roslin

 

rosliny to

kilka anubisów

2x cryptocoryne beckettii petchii

 

obsada to

dobrana para skalarów

para akary błeknitnej

para akary pomaranczowej

para red oscar

5 otosków ...jeszce 5...

zbrojnik niebieski

 

akwarium 400l w drodze :)):)):)):))

 

sprzet

filtr tetra ex 1200

grzałka 300W

oswietlenie 2x45

 

pokarm

rozbora klinowa

gubik

slimak bez skorupy

rosówki

białe robaki

serca, wątróbki i inne odpady ze stołu

krewetki mrozone

i inne robactwo znalezione gdziekolwiek :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

 

 

zobacz film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze wyglada dziwnie :twisted::twisted: przynajmniej nie według wzorców .....typu wieksze sadzimy z tyłu mmiejsze sprzodu...czrny zwirek....akwarium to nie jest obraz w ramce to jest miejsce gdzie zyja nasi miłosnicy...skalary tra mi juz sie chyba 4 raz w ciagu 2 miesiecy ..wiec chyba im tam dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalary tra mi juz sie chyba 4 raz w ciagu 2 miesiecy ..wiec chyba im tam dobrze

narazie dobrze , terrory urosną , pawiki też :P ... do czasu , do czasu ....

dobrze że juz niedługo 400L ... bo pawiki taki zbiorniczek min 150cm dobrze zeby miał , jak masz możliwość , bierz szersze i dłuższe a niskie.... Pielegnice wysokosci nie potrzebują , a szer i dł tak :P

 

no szczerze mówiąc wczesniej mi się podobało .... mam nadzieje że w 400L zrobisz coś ładniejszego ... :P i życzę powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melosmiacz .... chodzi o to , ze mógłbyś zrobić ciekawszą kompozycje .... ogólnie zbiorniki korzenne mi się baaardzo podobaja , BW i te sprawy... ale one muszą mieć wyczucie "smaku" ... wiem , u mnie tez nie rewelacja , dlatego nie pokazuje na forum :P ... ale wiesz... masz same szpiczaste.... poszukaj pare "kłodowatych" pare większych ... pare mniejszych .... żeby było ciekawie... jak chcesz , to mogę Ci podesłać foto mojego baniaka na Emaila , na dowód że mi sie takiego typu akwaria podobaja :P ... tylko naprawde... trzeba je zrobić z smakiem :P .. i może pomyśl o innym tle.... w kolorze piaskowym , albo zrób własne zew. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

na załaczonym filmiku mozna zobaczyc akwo skalary po złozeniu ikry 1 rozbore która została po sniadaniu i reszte skarbeczków

 

 

jak karmisz ryby innymi to po co kręcisz filmik?

fetysz?

 

sry dla mnie chore się tym chwalić - jasne niektóre ryby trzeba "podkarmiać" żywym ale po wuja wafla się tym chwalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...