Skocz do zawartości

[112l.] Ogólne


agrareoligada
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałabym się przywitaćSmile. Już kiedyś troszkę działałam na tym forum ,ale miałam focha i sobie poszłam. Baniak zalany 20.06.2009

filtr z deszczownią 690l\h marki nie znam ,bo na filtrze jej nie ma ,a pudełka nie posiadam,gdyż go kupiłam z drugiej ręki

grzałka 200w

oświetlenie 5x18w

co2 z bimbrowni

flora...jak na załączonych fotach,nie znam dokładnie nazw roślin

fauna:

 

5xmieczyk(samiec i 2 samice)

7xkirys albinos

17x rozbora klinowa

2xbojownik,para

2xzbrojnik.

Zdjęcie nie jest w 100% aktualne ,bo zaledwie kilka dni temu baniak został dosyć mocno przerzedzony i troszeczkę przemeblowałam

W akwa mam paskudne długaśne glony które zapewne przywlekłam z jakimś mchem i nic nie moge się tego pozbyć.Jeszcze trochę powalczę i chyba na razie daruję sobie te rośliny

 

 

a i darujcie za jakość zdjęć i to opuszczone tło z tyłu i ..........za to odbicie telewizora,he,he

post-3771-13685157487234_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się:)

Ale co do bimbrowni to sens w jej podawaniu jest przy oświetleniu od 0.5W/l (o ile się nie mylę) a ty masz jakieś 0.32W/l. Ale widzę,że wszystko jak narazie ładnie rośnie wiec zostaje mi życzyć powodzenia:)

 

 

5x18W = 0,8W na litr.... :roll::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

daje nowe fotki.Akwa trochę zaniedbane,bo przez ostatnie dwa tygodnie opiekowały się nim dzieciaki.Lewa strona mocno przycięta i niestety filtr na wierzchu.Mimo iż nie daję jakichkolwiek nawozów ,to niektóre z roślin wymagają cotygodniowej przycinki.Przycinkę oddaję do zaprzyjaźnionego zoologicznego i ktokolwiek zechce :D

post-3771-1368515795499_thumb.jpgpost-3771-13685157955564_thumb.jpgpost-3771-13685157955966_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie da się powiedzieć :o ,widać kobiecą rękę ;) Wszystko jest pięknie urządzone.Podoba mi się ogromna zieleń oraz odrobina czerwieni w twoim akwarium,jednak dodał bym jeszcze więcej tej czerwieni.Generalnie jest to jedno z najładniej zaaranżowanych akwarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie da się powiedzieć :o ,widać kobiecą rękę ;) Wszystko jest pięknie urządzone.Podoba mi się ogromna zieleń oraz odrobina czerwieni w twoim akwarium,jednak dodał bym jeszcze więcej tej czerwieni.Generalnie jest to jedno z najładniej zaaranżowanych akwarii.

dzięki :) Czerwień jest też po lewej stronie,ale że ludwigię podcięłam dopiero wczoraj,to zostało tylko trochę zielonych listków.Planuję też trochę czerwieni na środek ,ale....muszę dorwać jakiś odpowiedni gatunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mała aktualka :D Oczywiście to też nie to co będzie docelowo.W tym zbiorniku też zdjęłam czarny bristol i pokombinuję z czymś jaśniejszym.

Z obsady doszło sześć krewetek amano,pokombinowałam z roślinami,ale za jakiś tydzień dwa ,dodam z prawej strony,może kosztem amani nową roślinę z bojownikarium jak się troszkę rozrośnie

Bojek wyleciał do neonek z 60 :D

post-3771-13685158674236_thumb.jpg

post-3771-13685158674585_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej! Co sie dzieje z tym forum ?! Coraz to ładniejsze baniaki są :D ..

Naprawdę rewelka , ja bym nic nie ruszał , nooo chyba że ten biały kamyczek co jest po prawej stronie baniaka - obok henia... nie pasuje.Baniak ma to coś , lecz potrzebuje tła , wymyśl jakiś ciekawy kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej! Co sie dzieje z tym forum ?! Coraz to ładniejsze baniaki są :D ..

Naprawdę rewelka , ja bym nic nie ruszał , nooo chyba że ten biały kamyczek co jest po prawej stronie baniaka - obok henia... nie pasuje.Baniak ma to coś , lecz potrzebuje tła , wymyśl jakiś ciekawy kolor :)

Fajnie,że się podoba.

He,he,ten biały kamyk...piaskowiec jest dopiero od dwóch dni i będzie zaledwie kilka dni,bo nie miałam na czym przymocować takiego drobniusieńkiego mchu.Dopiero co walczyłam z niciolami i nie będę ryzykować.Jak się rozrośnie to kamola i tak nie będzie widać,ale najpierw musi się zaklimatyzować,a jest to trudny mech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...