Skocz do zawartości

Bojownik + molinezje


TheDivineConspiracy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem wkopany w kozi róg. Podrzucono mi ryby i niestety na jakiś czas muszę je dać do akwarium 27litrów. Chcę się dowiedzieć czy ktoś z Was hodował z powodzeniem bojka + molinezje. W tym litrażu o powodzeniu nie ma mowy, ale dla nich obecnie lepsze to niż kibel. Tymczasem przebywają w akwarium 9l ;/ gdzie czeka je kwarantanna. Pytam tylko o to czy ktoś miał, a nie o to jak się komuś wydaje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w akwarium molinezje i bojownika. Większych spięć nie widać. Ale mają dużo miejsca żeby sobie nie wchodzić w drogę (112l). Są różne bojowniki zadziorne i te mniej. Zależy na jakiego osobnika trafiłeś. Kwestia charakteru. Ale lepiej by było gdyby bojek miał sam akwarium 27l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam . Raczej bedzie zgoda . Mój Bojownik bardziej atakował gupiki ( ich kolorowe ogony ) . Ale z molinezją nie ma problemu . Bojownik atakuje raczej ryby ktore maja falbaniaste ogony , poniewaz czuje konkurencje . Ale wszystko zalezy od charakteru ryby .

 

TDC: Zgadza się, ryby o weloniastych ogonach + bojek to beznadziejne połczenie;)

ps. gUpik nie g ł u p i k .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...