Jump to content

Odmulacz - Tetra GC40 czy Marina (Hagen) Easy Clean medium


artur407
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam pytanie, który z wybranych przeze mnie odmulaczy, Tetra GC40 czy Marina (Hagen) Easy Clean medium, będzie lepszy. Mam 112 litrowe akwarium o standardowej wysokości 40cm. Na dnie mam drobny żwirek. Może macie jakieś inne propozycje. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

mam tetre , używam go w 200L , mimo tego że ma 50cm wysokości , to nie przeszkadza mi to , wystarczy ze odmulacz bardziej zanurzę ... a działanie ? genialne , odmulanie stało sie moim ulubionym zajęciem , ten odmulacz ma zaworek , pozwala on na chwile zakręcić dopływ wody z odmulacza i możesz śmiało garnek , (czy czego tam używasz przy podmianach) , wziąść do łazienki , wodę wylać , i przykładasz spowrotem np ten garnek , odkręcasz zawór .. a woda dalej leci ... , mam żwirek drobny i średni... i bardzo dobrze odmula ... polecam ...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Szczerze powiedziawszy to dylemat pojawił się głównie dlatego, że troszeczkę zraziłem się do tetry przez filtr Tetratec EX700. W moim akwa nie radzi sobie tak dobrze jak bym tego oczekiwał. Wracając do tematu to jest sporo pozytywnych opinii o odmulaczu tetry, a nie ma żadnych o tym Hagena i także z tego powodu ten post.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...