Jump to content

JBL E700 CZY TETRA TEC EX 700

Recommended Posts

chyba nie mam wyjscia dlatego ze u mnie w zoologach takich nie mają tylko na allegro tak jeszcze mysle nad jbl e900 20zł różnicy ale nie wiem trudno wybrac to nie jest tania rzecz prosze o rade aby nie popełnic błęu :roll::roll::roll:

Tetratec EX700 to nie najlepszy wybór. W moim 112 litrowym akwarium radzi sobie bardzo przeciętnie. Głównie chodzi o słabe oczyszczanie mechaniczne. Właściwie po za tym minusem nic takiego u mnie się nie dzieje (częstym problemem jest urywanie się zaworów w tych modelach), ale jak filtr nie spełnia swojej podstawowej funkcji to trudno go polecać. Dziś zdecydowanie wybrałbym JBL!

AKWARIUM 112L pielęgnice zebry Para i 150 młodych Wiosną planuje restart i tylko neonki i cos jeszcze nie wiem !!! narazie nic z tych postów poczekam na opinie innych ;) ps.jest ktos chętny na Zeberki za darmo a i co zrobic zeby sie nie rozmnarzały?

Narazie maią ok 1cm chyba poczekam do lata i wpuszcze je do stawu, a czy to prawda ze wystarczy obniżyc temp. do 20C i nie będą się rozmnażac?????????? A co z tym filtrem Shem może ty mi doradzisz :lol: tak mysle nad tym jbl e900

Węgla wcale nie wkładaj, używa się go po chorobach , możesz dać ceramikę , gąbki , watę.

Co do wymian to , trudno powiedzieć , watę częściej , gąbki wtedy jak się zużyją , ceramikę jak popęka , ale to długo czasu upłynie, więc się nie zamartwiaj zbyt wcześnie

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...