Skocz do zawartości

[25l] Czarne wody


Mar22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CZARNE WODY

 

W mojej aranżacji będę kierował się w stronę biotopu czarnych wód Ameryki.

 

Filtr Atman AT-F200

Grzałka 25W czyli 1 W na L

Oświetlenie Żarówka energooszczędna

Dekoracje Drobny piasek, szyszki olchowe, korzenie, patyki, kokos

 

Obsada:

 

5 Neon Innesa

2 Otosek

 

Dzień po zalaniu (jak widać woda czyściutka):

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

23.11.09:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się zapowiada , a z tych Czarnych Wód możesz zrobić Azję z obsadą :

- 1 Bojownik

- 5 Krewetek

roślinek :

- mchy

- zwartki/cryptocoryny

- blyksa japonica

- nurzaniec

 

Z roslinkami i obsadą którą podałem wyszła by świetna Azja :D . Oczywiście twój wybór . A co do twoich czarnych wód , ale chyba może 5 Pstrążnic Marmurkowych :oops: wszystkie informację na temat tej rybki znajdziesz na super akwarium w encyklopedi ryb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba zbiornik, obsada jak najbardziej z BW chociaż nie jest z Amazonki ale tam gdzie żyję wg. niektórych informacji warunki są zbliżone do BW, tylko nie wiem czy ta wielkość zbiornika pasuje do tych rybek ja jakbym robił BW to 60l nie mniej... ale to twoja decyzja nikt Cię tu nie zmusi;

Koniecznie zmień światło na mniejsze w warunkach naturalnych te rybki nie mają tyle światła... i filtracja jest zła jak na BW- lepiej jakbyś dał jakieś wkłady np. Torf jak najbardziej wskazany... poczytaj sobie trochę o BW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak docenię wkład pracy włozony w aranżację. :) Drugie zdjęcie przedstawia akwarium bardzo ładnie urządzone, szczególnie trzeba docenić fakt, że to tylko 25 litrów, bo wygląda na więcej. Co prawda obsada trochę nie pasuje jak napisali poprzednio inni, ale ogólnie zbiornik mi sie podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...