Skocz do zawartości

Jakie rybki ???


eukaliptus15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W 15 l mozna trzymac bojownika, w naturalnym srodowisku tez nie ma wiele miejsca, zyje w plytkich cieplych wodach Tajlandi. Ja mam bojownika tylko ze w 54 l :P ale on siedzi w nie wielkim obrembie akwa i nie plywa po calym akwa dla niego jest to za duzy obszar, woli posiedziec w miejscu czasem plywa przy dnie i szuka slimaczkow :P Wiec mysle ze do 15 tylko bojownik sie nada, jest ladny ale on tez wymaga temperatury zeby nie bylo( wielu twierdzi ze moze plywac w ziemnej wodzie, ale to jakis dziwny mit :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się jeszcze raz bo widze ze dalej to ciągniecie a co robi Admin?????? tego nie wiem. Sluchajcie uwaznie co wam powiem zbiornik 15 l nie nadaje się do trzymanaie rybek moze byc kotnikiem dla zyworódek albo przejsciówka dla narybku .......... Akwarium 50 l kosztyje 50zl to nie wielki wydatek jesli macie po 13 latek to poproscie rodziców o większe zbiorniki nie powinni zalowac wam na cos takiego jak akwarystyka w taki baniaczku juz mozna cos potrzymac ale nie tak jak wy to robicie mix wszystkich ryb ze wszystkich kontynętów wszystkie ryby mają inne wymagania co do wody oswietlenia i miejsca ( pojemnosci zbiornika) a wiec wybieramy te kóre pasujką do sibei wymaganiami oraz wilekoscię .............. zanim kupicie jakies rybki dowiedzcie się czegos o nich i najlepiej nie w sklepie bo was oklamia zebysice tylko kupili macie nata wszystko tu jest wystarczy wpisac nazwe ryby i juz ........ troszkę wysilku........... Jesli ktos ma jakies pytania piszcie co wiem to powiem a jak nie wiem to się dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałeś dar do oszczędzania :D

 

Człoowieku, mamy pole do popisu, ale do popisu w wydawaniu kasy na akwa xD Ja za filtr i akwa dałam 130 zł, a to jeszcze nie koniec... za glonka i kabombe 20 zł, i za następne rybki następne 20 zł... Tata się nie cieszy zbytnio za mój zapał w opiekowaniu się rybkami ^^

 

Taaa, a pokrywa na święta! haa, ale mam fantastico pomysł xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...