Jump to content

Jakie rybki ???

eukaliptus15
 Share

Recommended Posts

Bojownika?!

Boże, co to za człowiek wymyślił że bojownik to ryba bez wymagań którą można trzymać w szklance?

Dla bojownika co najmniej 60l.

Wiec w 15l możesz trzymać sztuczne ryby (niektóre powalaja urodą) lub zrobić krewetkarium.

W 15 l mozna trzymac bojownika, w naturalnym srodowisku tez nie ma wiele miejsca, zyje w plytkich cieplych wodach Tajlandi. Ja mam bojownika tylko ze w 54 l :P ale on siedzi w nie wielkim obrembie akwa i nie plywa po calym akwa dla niego jest to za duzy obszar, woli posiedziec w miejscu czasem plywa przy dnie i szuka slimaczkow :P Wiec mysle ze do 15 tylko bojownik sie nada, jest ladny ale on tez wymaga temperatury zeby nie bylo( wielu twierdzi ze moze plywac w ziemnej wodzie, ale to jakis dziwny mit :P )

Wypowiem się jeszcze raz bo widze ze dalej to ciągniecie a co robi Admin?????? tego nie wiem. Sluchajcie uwaznie co wam powiem zbiornik 15 l nie nadaje się do trzymanaie rybek moze byc kotnikiem dla zyworódek albo przejsciówka dla narybku .......... Akwarium 50 l kosztyje 50zl to nie wielki wydatek jesli macie po 13 latek to poproscie rodziców o większe zbiorniki nie powinni zalowac wam na cos takiego jak akwarystyka w taki baniaczku juz mozna cos potrzymac ale nie tak jak wy to robicie mix wszystkich ryb ze wszystkich kontynętów wszystkie ryby mają inne wymagania co do wody oswietlenia i miejsca ( pojemnosci zbiornika) a wiec wybieramy te kóre pasujką do sibei wymaganiami oraz wilekoscię .............. zanim kupicie jakies rybki dowiedzcie się czegos o nich i najlepiej nie w sklepie bo was oklamia zebysice tylko kupili macie nata wszystko tu jest wystarczy wpisac nazwe ryby i juz ........ troszkę wysilku........... Jesli ktos ma jakies pytania piszcie co wiem to powiem a jak nie wiem to się dowiem

co jak co ale na talie zeczy rodzice nie powinni wam zalowac wkoncu to edukacja na akwarystykę sklada sie geografia chemia oraz biologia więc macie pole do popisu mozna kupic od kogos za male pieniązki tylko trzeba poszukac ja zawsze kupowalem za swoje......................

No to miałeś dar do oszczędzania :D

Człoowieku, mamy pole do popisu, ale do popisu w wydawaniu kasy na akwa xD Ja za filtr i akwa dałam 130 zł, a to jeszcze nie koniec... za glonka i kabombe 20 zł, i za następne rybki następne 20 zł... Tata się nie cieszy zbytnio za mój zapał w opiekowaniu się rybkami ^^

Taaa, a pokrywa na święta! haa, ale mam fantastico pomysł xD

Share

• Create New...