Skocz do zawartości

Molinezja żaglopłetwa POMOC


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moja molinezja żaglopłetwa jest chyba w ciąży. Cały czas siedzi w jednym miejscu i wypływa tylko do jedzenia. Myślę, że jest w ciąży. Robi tak już od jakiegoś tygodnia. Co mam zrobić???

Włożyć ją do kotnika??? Kotnik jest trochę mały i nie wiem czy nie zdechnie. Ocencie to na zdjęciach... Ma taki brzuch nawet 5 godzin po jedzeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,już niebawem,daj ją do matecznika.

 

On nie ma "matecznika" tylko ciasny kotnik...

Nie określałbym w tym wypadku czasu do porodu, bo jeszcze skończy się trzymaniem biednej ryby tydzień w kotniku - a z tym spotykałem się bardzo często.

Plamki ciążowej bardzo wyraźnie nie widać, a 5godzin to nie obiektywny czas sprawdzania czy brzuch jest z najedzenia, ciąży czy choroby.

Co więcej, spora część narybku przeżyje w ogólnym, jak nie przeżyje to nie tragedia bo za miesiąc kolejna porcja, a odchowywanie młodych w kotniku - jak nie masz co zrobić z kilkudziesięcioma nowymi rybami - nie jest potrzebne.

 

A i drobny szczegół, na molinezje żaglopłetwą mi to nie wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to jest, ale ja chcę żebyście powiedzieli ile jej pozostało do porodu. Rozumiesz o co chodzi.

 

 

Jeżeli zachowanie trwa 7 dni, to odejmij 7 od liczby dni podanej w opisie, który ponoć czytałeś.

Będziesz miał przybliżony czas porodu.

A jak nie, to weź ją do lekarza, niech zrobi USG i wyznaczy termin porodu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,już niebawem,daj ją do matecznika.

 

On nie ma "matecznika" tylko ciasny kotnik...

Nie określałbym w tym wypadku czasu do porodu, bo jeszcze skończy się trzymaniem biednej ryby tydzień w kotniku - a z tym spotykałem się bardzo często.

Plamki ciążowej bardzo wyraźnie nie widać, a 5godzin to nie obiektywny czas sprawdzania czy brzuch jest z najedzenia, ciąży czy choroby.

Co więcej, spora część narybku przeżyje w ogólnym, jak nie przeżyje to nie tragedia bo za miesiąc kolejna porcja, a odchowywanie młodych w kotniku - jak nie masz co zrobić z kilkudziesięcioma nowymi rybami - nie jest potrzebne.

 

A i drobny szczegół, na molinezje żaglopłetwą mi to nie wygląda ;)

Zdjęcie jest niewyraźne i może trochę inaczej wygląda.

 

Brzuch ma już długo tylko od 7 dni siedzi w jednym miejscu i wypływa tylko do jedzenia.

 

 

 

Wiem, że to jest, ale ja chcę żebyście powiedzieli ile jej pozostało do porodu. Rozumiesz o co chodzi.

 

 

Jeżeli zachowanie trwa 7 dni, to odejmij 7 od liczby dni podanej w opisie, który ponoć czytałeś.

Będziesz miał przybliżony czas porodu.

A jak nie, to weź ją do lekarza, niech zrobi USG i wyznaczy termin porodu. :lol:

Bardzo śmieszne. hahaha Po prostu padnę ze śmiechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...