Skocz do zawartości

[12l] Testy, próby, zabawa ;)


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przepraszam,ale też staram się być szczery,pochlebstwa można pisać młodym akwarystom,a nie weteranom :D

Ależ ja się nie obrażam. :D

I jestem tego samego zdania! Dzięki za wyczerpujący komentarz.

 

 

Zapuściłem sie ostatnio z wystrojami zbiorników. Pora się troche pozbierać i coś z tym zrobić.

Czasami jednak trzeba troszkę poeksperymentować. Nie raz przez przypadek wyjdzie coś co nas samych zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ty powinieneś mieć jako admin junior zabronione dodawanie zdjęć baniaków (idź na forum o kwiatkach )szkoda ze nie mam uprawnień ban by poleciał jak nic za takie denerwowanie i doprowadzanie do furii ludzi nie miejących czasu chwilowo na baniaki mi sie nie podoba do kitu :twisted:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaś powalisz wszystkich na ryło zapowiada sie zaś extra baniaczek ;) zresztą jaki twój baniak nie był extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ty powinieneś mieć jako admin junior zabronione dodawanie zdjęć baniaków (idź na forum o kwiatkach)

 

Oki. Nie ma sprawy.

Muszę być "elastyczny" wobec użytkowników i uwzględniać ich oczekiwania wobec forum.

Idę sobie w takim razie na forum rolnicze/ogrodnicze/o kwiatkach.

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh jeju zostawcie go!

Jak on dodaje zawodowe akwaria to wy macie inspiracje (a na pewno ci co nie mają weny). Na pewno dużo osób się ahaedem inspiruje.

 

Mi się ten baniak nie podoba ponieważ ja lubię dużą prostotę lub wielki busz. Wygląda jak amazonka (w czasie wylania) ale i jak kałuża po wielkich deszczach :D

 

Ahaed a może zrób coś w stylu morskiego akwarium kamole podobne do raf i kilka muszelek żeby wyglądały jak schowane kraby pustelniki. A z tyłu błękitną kartkę żeby wyglądało jak woda morska ;) Chciałabym zobaczyć coś takiego w twoim wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak on dodaje zawodowe akwaria...

:zamieszany:

Chyba Wam słońce na głowę padło :zamieszany: :D

 

 

Ahaed a może zrób coś w stylu morskiego akwarium kamole podobne do raf i kilka muszelek żeby wyglądały jak schowane kraby pustelniki. A z tyłu błękitną kartkę żeby wyglądało jak woda morska ;) Chciałabym zobaczyć coś takiego w twoim wykonaniu.

No :D , ja też bym to chciał zobaczyć :D

Kiedyś się już przymierzałem do typowego morszczaka. Ale to jeszcze nie ta liga jak dla mnie. Może w przyszłości się tego podejmę,ale jak na razie to w bardzo odległej przyszłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL... tylko ahaed, ahaed ahh, ahaed ohh, ahmed łojezu, ahaed, ahaed, ahaed :roll: Sama wazelina. A akwarium tradycyjnie LIPA ;p

 

PS. Ahmet, bez skojarzeń proszę :lol:

 

A może niektórzy lubią tradycję i tradycyjne akwaria! Nudziło mu się to zrobił coś takiego. A ta twoja "wazelina" czasem się przydaje żeby ktoś w siebie uwierzył. A w ogóle nie każdy ma wenę twórczą więc któryś z tych pomysłów może sobie podpatrzyć jak mu się spodoba. (Ahaed mogą sobie podlookać? :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów :( embarrassed

 

Czy tu uważasz że wszyscy się tu podlizujemy :roll:

Jeśli nigdy naturalnego środowiska ryb tropikalnych nie widziałeś to masz właśnie okazję bo ahaed takie coś stworzył bynajmniej mi się tak wydaje ;)

 

Wiadomo że to nie jest basen :) Ale na ładne i naturalne krewetkarium wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów :( embarrassed

 

Czy tu uważasz że wszyscy się tu podlizujemy :roll:

Jeśli nigdy naturalnego środowiska ryb tropikalnych nie widziałeś to masz właśnie okazję bo ahaed takie coś stworzył bynajmniej mi się tak wydaje ;)

 

Wiadomo że to nie jest basen :) Ale na ładne i naturalne krewetkarium wygląda

Niestety tak uważam... a co ten zbiornik ma do naturalnego środowiska?

Tu masz wspaniały przykład na to, jak wygląda naturalne środowisko większości ryb akwariowych. Do tego jeszcze dochodzą białe wody i azja, czyli bądź co bądź zielono brunatne wody ;p koniec zbędnej dyskusji

 

Ode mnie:

Akwarium wygląda bardzo ładnie, schludnie itp. więcej nie trzeba mówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak już się pokłóciliście, to chciałbym zwrócić uwagę na tytuł tego tematu ;)

 

Dzięki wszystkim za wyrażanie swojej opinii.

 

Nadmierne słodzenie demotywuje do dalszego rozwoju.

Brak pochlebstw zraża do dalszego rozwoju.

Wszystko jest potrzebne.

Byle w umiarem w każdym kierunku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaed,weź no się postaraj,bo normalnie tragikomiks Ci wyszedł.Zrób coś zgodnie z naturą,jakieś papierki po cukierkach czy coś.Bądź oryginalny.Po co Ci ładna szklanka.Zrób coś syfiastego,a potem zrobimy konkurs na najbardziej denne akwa forum :D

Kombinuj chłopaczyno. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zrób coś zgodnie z naturą,jakieś papierki po cukierkach czy coś.Bądź oryginalny.Po co Ci ładna szklanka.Zrób coś syfiastego,a potem zrobimy konkurs na najbardziej denne akwa forum :D

Kombinuj chłopaczyno. :twisted:

Ja już miałem niezapomnianą na tym forum aranżację: viewtopic.php?p=103115#p103115

 

Więc jestem gotowy do konkursu na najbardziej denne akwarium :D

Ktoś staje w szranki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...