Skocz do zawartości

[12l] Testy, próby, zabawa ;)


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wtf?

 

wpuść 6 altumów - na pewno dobiorą się parki i zrobią sobie rewiry - od pyska do dupska każda będzie miała swoją przestrzeń :P

 

a tak na poważnie to :

 

ale kał

Daj pan spokój , przecież to w żartach napisałem. Ahaed o tym wie. ;) raczej to "zabawa" jak w temacie napisał i ja to rozumiem. Takie małe akwa daje często możliwość stworzenia ładnych ozdóbek , ale wg mnie też, mimo wszystko, daje małe pole do popisu. Czekamy na kolejne odsłony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Administrator

Jak to Gobass nazwał: stringy moss i porcja trzech, bliżej nieokreślonych odmian. :D

Troszkę podupadły na zdrowiu podczas podróży ale kwestia dni jak się pozbierają. Wtedy przyjrzę się co to dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Zdjęcia z pierwszej strony to prawie ranga IAPLC, brak tylko nieco tyłu ale trzeba było wysyłać :):D

 

Tia.... :roll::D To tak samo jak z koziej d.. trąbka ;):D

 

Może kiedyś przysiądę nad tym baniakiem. Ale jak na razie to stoi bo stoi.

Teraz jest tam armagedon ;p

 

Z uwagi na ostatnie marudzenie o aktualizację, fotka robiona godzinę temu:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahmedzie,bardzo cię przepraszam ale biorąc pod uwagę pierwszą odsłonę: :shock::o

viewtopic.php?f=22&t=13059&st=0&sk=t&sd=a

i porównując ją z tą obecną,to niestety stwierdzam,że brak ci weny twórczej ;)

Na początku, gdy zacząłeś tworzyć swoje dzieło,normalnie mi szczęka opadła :o ,wszystko tak ładnie dobrane i ułożone,normalne arcydzieło w tak małym czymś.Słuchaj twoja twórczość jest wielka,oraz to co masz w głowie,wiedza ;) .

To co pokazujesz teraz jest tak jak byś zaczynał swoją przygodę z akwarystyką,a nie był zawodowcem.Sory ale jak od ciebie, to i ja oczekuje czegoś większego,zresztą nie tylko ja inni też.Dawaj do przodu ,a nie stoisz i czekasz ,zaskocz czymś.

Mogłeś to:

viewtopic.php?f=22&t=13059&st=0&sk=t&sd=a

połączyć z częścią tego i wtedy jest to coś......

Myślę,że pięknie by wyglądał ten korzeń wkomponowany w pierwszej odsłonie na tym wzgórzu.

Przepraszam,ale też staram się być szczery,pochlebstwa można pisać młodym akwarystom,a nie weteranom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...