Skocz do zawartości

[12l] Testy, próby, zabawa ;)


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Skoro moda na małe akwa to i ja coś postawiłem ;) .

Miało być 54l, ale niestety nie mam miejsca aby je normalnie postawić. Nie będę stawiał przecież zbiornika na podłodze :roll: . Z tegoż też powodu musiałem się zdecydować na mniejszy litraż. Baniak całkiem świeży i wodzie jeszcze pływa syf. Za niedługo powinna się wyklarować.

 

Kilka szczegółów:

Zbiornik postawiony 19.11.2009.

Akwarium:

30x20x20 cm czyli 12l

 

Oświetlenie:

W obecnej chwili świetlówka 8W, coś trzeba pomyśleć nad czymś konkretnym (ładna belka nad akwarium, może LED-y)

 

Filtracja:

Elite mini A120 , włóknina jako wkład

 

Ogrzewanie:

Brak.

 

Wystrój:

Kilka kamoli, drobne korzenie, podłoże drobny piach i garść bardzo drobnego keramzytu.Tło:kartka białego papieru odsunięta 2cm od akwarium

 

Roślinność:

Gałęzatka. Dojdzie mała ilość mchu.

 

Mieszkańcy:

Brak.

 

Koniec tego pisania, bo i tak to czytacie w drugiej kolejności ;p. Pora na jakieś zdjęcia:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niom ... akwarium jak każde, które wyjdzie spod twojej ręki- rewelacyjne. Masz do tego łeb :D Tylko pytanie co zasadzisz na ostatni plan, na te pagórki ;p Powodzienia

 

Wyjdź bo zawyżasz poziom forum :!::mrgreen: Zapowiada się kolejne zwyciestwo w konkursie, tym razem raczej o wyższej randze. Ale doczepię się gałęzatki. Zastąp to mchami albo heńkiem cuba bo gałęzatka jest po prostu brzydka i psuje efekt.

 

 

Zgodzić się muszę ... flame moss ?

 

 

edit.

 

Kto powiedział, że ja krzyczeć na Ciebie nie chcę ? No więc moje stare powiedzonko "Kicha i chłam !" "Feee" "Bleble bubu" AAAAAAA Już lepiej ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jucha: Noooo dobra, już więcej nie będę . Obiecuje :roll::D .

A co do roślinek, to coś tam jeszcze dojdzie. Teraz już sklepy pozamykane, ale w poniedziałek się coś poszuka ;). Dziękuje za komentarze, ale może wreszcie by ktoś pokrzyczał ;p ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaed... Brzydal jesteś i tyle...! Jak możesz nam to robić? To naprawdę takie trudne zrobić coś brzydkiego? Wystarczy się trochę postarać i każde badziewie wyjdzie... A ty tylko kolejnego "mistrzunia" nam tu zapodałeś :D No debeściak jesteś po prostu... :D

A ta gałęzatka to taki wyraz twojej wściekłości pewnego pięknego dnia...? Zmordowałeś ją nieludzko, ale... mi się podoba :D

Tak przyjemnie podkreśla te głazy. Jak dla mnie, powinna zostać...

 

PS. Jak cię dzisiaj zaczną plecy swędzieć to znaczy, że to już piórka kiełkują. ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaed tobie sie naprawdę nudzi :P. Co do akwarium jednym słowem zaczepiaste. Mam prośbę, mógłbyś zrobić fotke jak masz oświetlenie zamontowane? Bo chce coś wykombinować i nie wiem jak zamontować :(. A ty to wariat po prostu w tym jesteś ! :)

 

Edit: zapomniałem sie zapytać skąd masz te kamieniole ? Co to za rodzaj kamienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A chciałem dać nowe fotki zbiornika, ale widzę że nikt mnie już tutaj nie lubi ;p i jestem stąd wyganiany ;p . To ja sobie idę gdzie indziej ;p , wypchajcie się sianem ;p paaaa .

 

Dzisiaj była mała podmianka wody i wymiana włókniny w filtrze. Zmętnienie wody jest już powoli prawie niewidoczne. Niestety tak drobny piach jako podłoże, wywołuje tuman pyłu przy każdym poruszeniu czegokolwiek w zbiorniku. Więc włóknina w filtrze się nie "nudzi" ;) . Prawdopodobnie będzie musiała być wymieniana stosunkowo często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...