Skocz do zawartości

Moja mała obsada [moge wpuścic jeszcze 7 rybek?]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 75L tu video---->

i obsadę:

 

3 Brzanki Różowe (są bardzo ruchliwe nie polecam do akwarium z roślinkami bo obgryzają je i jedzą, przynajmniej u mnie )

post-3540-13685157394922_thumb.jpg

 

1 Kirysek Agamyxis Pectinifrons (niespodziewany mieszkaniec mojego zbiornika, dostałem go od sprzedawczyni ;) sklepu akwarystycznego nie mogłem odmówic choc broniłem się ze mam za małe akwa, ale ostatecznie zostawiłem go i uwielbiam go obserwowac ma bardzo ciekawą budowę, taki dinozaur ;) wiem że powinienem go oddac jak myslicie mogę go trzymac w moim akwa? ma około 9 cm ...

[attachment=0]1.jpg[/attachment]

 

...

 

Mam jeszcze w akwarium tarliskowym 2-miesięczne brzanki wielkołuskie sztuk 7 i zamieżam je wpuścic do tego akwarium, myśle jeszcze nad ilością ... wydaje mi się że bedzie dużo rybek wiec prosze o rady, bardzo dziekuje .

 

edytowane: 08.12.2009

mają po 1.5 cm wpuszczę jak będą mieżyc z 2.5-3 cm mogę miec razem 15 rybek w 75L? dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak ci podgryzając rośliny to dawaj im roślinny pokarm. Możesz też jakieś warzywa np. sałatę. Jak podgryzają rośliny to znaczy, że im tego pokarmu brakuje. A przydałoby się ich trochę dodać, bo 3 to nie ławica a tak po za tym śliczne są :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie karmę płatkami roślinnymi a możliwe że im to nie wystarcza :?: spróbuje dawac im sałaty zobaczymy :) a tak sobie myśle że może się "nudzą" bo jest ich zbyt mało i dlatego się zajmują roślinami ? sprubuje jeszcze dokupic 2 ale to już max, bo nie chcę przerybiac a one są duże jak na akwarium jakie mam, no i chciałbym dodac wiecje wielkołuskich :] też są ładne :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...