Skocz do zawartości

kapiel roslin w kwasku cytrynowym


sebaluba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.mianowicie wykapalem roslinki w roztworze kwasku cytrynowego i ladnie zeszły glony ,ale powstal problem z rybkami zaczely zdychac najpierw 2kosiarki potem3 neonki czy to zbieg okolicznosci czy ciemna strona kwasku ? prosze o rade co z tym fantem zrobic

 

 

edit:

 

A teraz glonojad ,j co zalwazylem to rybki sa jakies takie bardzo rozsadzone jakby mialy popekac ,wlasnie podmieniam wode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awiec mam taki test tetra 6 w 1 i jest ok NO-3 10 . NO-2 0. GH 8 .KH 6 .PH 6,8 CL2-0 TAKIE MAM ODCZYTY

 

 

edit:

 

a moze to jakis zbieg okolicznosci bo kupilem anubisa i 5 kosiarek .i odrazu jak wpuszczalem kosiarki to 1 zdechła ,na 21 dzien jedna znikła a potem te neonki i takie małe czerwone rybki taksamo 1 zdechla potem 2 dni ok a dzis 2 neonki glonojad i jeszcze 1 rybka ale nazwy niepamietam .sorki za to ze niepamietam nazw ale jestem w norwegii i te nazwy sa takie mało polskie . a czy to moze byc spowodowane ze mał były wyplukane roslinki po kapieli w kwasku? .ale powiem ze kapiel w kwasku kest naprawde OKKKKK. po glonach ani sladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre parametry ale ten test to taki sobie lepsze są kropelkowe wiesz jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego

wątpię że to zbieg okoliczności bo niby dlaczego tak ryby zdychają coś jest nie tak

a wypłukałeś roślinki w wodzie po tej kąpieli w tym kwasie

 

nie pisz nowych postów jeden po drugim tylko edytuj bo moderator się tobą zainteresuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ,mysle ze czas pokarze ,tylko ze szkoda bo te rybki mam od takich malutenkich .szkoda by był je stracic dzis nieodrzałowany był glonojad ,bo miałem go jak był taki 1cm a odszedł 10 cm .ok dzieki za podpowiedzi .bede informował co dalej .god helge :)

witam wlasnie mi dogorywa najwiekszy skalar a ja jestem bezradny ,niewiem co robic dalej testy sa ok

 

edit:

 

w

lasnie mi zdechl najwiekszy skalar

 

 

ale to znaczy ze ty mie straszysz ?

 

mei: nie straszę, tylko informowałam. Przeczytaj regulamin i się do niego stosuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...