Skocz do zawartości

Nietypowy problem


Cult
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dość nietypowy, ale wkurzający problem. Na ogół wiadomo, że woda z akwarium paruje. Zapobiegać ma temu pokrywa, tylko że woda skrapla się od spodu pokrywy a następnie odprowadza ją na zewnątrz w miejscu zaznaczonym czerwonym kółkiem ten zaczep:/ po czym trzeba ją ze 2 razy dziennie odprowadzać np. papierem toaletowym :twisted: co jest jednak denerwujące;/

Próbowałem np. od ten zaczep zawiązać nitkę, która by odprowadzała wodę z powrotem, ale nie zdało egzaminu. Macie na to jakiś pomysł :mrgreen: ?

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakbyś podkleił od środka wężyk, jak pisze 3promile, ale na całej szerokości pokrywki otworu. Spływająca woda zatrzymywałaby się na nim i krople spadały z powrotem do baniaczka.

Jaron, mnie nie o to chodziło - chodziło o stworzenie płaszczyzny niepoziomej, która pozwoliłaby na spłynięcie wody w otchłań niepamięci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakbyś podkleił od środka wężyk, jak pisze 3promile, ale na całej szerokości pokrywki otworu. Spływająca woda zatrzymywałaby się na nim i krople spadały z powrotem do baniaczka.

Jaron, mnie nie o to chodziło - chodziło o stworzenie płaszczyzny niepoziomej, która pozwoliłaby na spłynięcie wody w otchłań niepamięci ;)

A mi o wężyk. Może być w kształcie V, ^, / lub \.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...