Skocz do zawartości

podłoże...


Rekomendowane odpowiedzi

To tak ja nie wiem jak rośliny zachowują się w innym podłożu ale ja mam z Tetry i moge je bardzo polecić.

Na samo dno TetraPlant CompleteSubstrate wyżej TetraAqua NitrateMinus na samej górze rozsypać ze 2 cm zwykłego żwirku. Ja gdy miałam problem z glonomi jak robiłam restart to dodałam jeszcze do podłoża TetraAqua NitrateMinus Pearls to takie perełki które rozsypuje się w podłożu. POLECAM Rośliny szybko się rozrastają i mają piękny kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce takiego podłoża co trzeba warstwy robić:/

szukam podłoża gotowego do użycia.

sam teraz używam Aquael Acti Substrate.

Warstwy... Nie nie widać różnicy między "warstwami" A jeżeli nie chcesz to sama TetraPlant CompleteSubstrate i na to żwir.

Ale ja jakbym inwestowała w akwarium roślinne to chyba bym zrobiła te "warstwy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ja nie wiem jak rośliny zachowują się w innym podłożu ale ja mam z Tetry i moge je bardzo polecić.

Na samo dno TetraPlant CompleteSubstrate wyżej TetraAqua NitrateMinus na samej górze rozsypać ze 2 cm zwykłego żwirku. Ja gdy miałam problem z glonomi jak robiłam restart to dodałam jeszcze do podłoża TetraAqua NitrateMinus Pearls to takie perełki które rozsypuje się w podłożu. POLECAM Rośliny szybko się rozrastają i mają piękny kolor

Twoje poglądy zaczerpnięte są trochę z filmu instruktażowego Tetry :) Wymieniłaś ładnie wszystkie produkty. Podpinam się do pytania, bo gdy będę robił restart chcę wsadzić jakieś podłoże pod żwir tylko jest ich trochę niektóre droższe niektóre tańsze. Nie chcę zbytnio wydawać dużo pieniędzy na Tetre jak mogę kupić coś tańszego o podobnym działaniu. Proszę o radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...