Skocz do zawartości

Czy świtlówka philips tl-d 30w/33-640 szkodzi???


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Czy taka świetlówka jak na tej stronie ( http://www.servicelighting.com/General- ... Light-Bulb ) może w jakiś sposób zaszkodzić rybkom lub roślinkom???

Nie szkodzi, ale jej temperatura barwowa jest trochę za niska. Ja bym wybrał tę:

http://www.servicelighting.com/General- ... Light-Bulb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi, że tę pierwszą mam zupełnie za darmo .

Ktoś chciał mi ostatnio dać zupełnie za darmo beczkę oleju napędowego. Jak myślisz, czy mogę to wlać do baku? Co prawda silnik jest benzynowy, ale ten diesel jest za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi, że tę pierwszą mam zupełnie za darmo .

Ktoś chciał mi ostatnio dać zupełnie za darmo beczkę oleju napędowego. Jak myślisz, czy mogę to wlać do baku? Co prawda silnik jest benzynowy, ale ten diesel jest za darmo...

to weź tego dieselka to od Ciebie odkupie ;). a tak na poważnie to pytam tylko dlatego że do tamtych mam ciągły dostęp. mam jeszcze działającą z zestawu juwela 30 w (nie mam pojęcia jaką dokładnie) więc nie ma problemu. pytałem tylko na zaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi, że tę pierwszą mam zupełnie za darmo .

Ktoś chciał mi ostatnio dać zupełnie za darmo beczkę oleju napędowego. Jak myślisz, czy mogę to wlać do baku? Co prawda silnik jest benzynowy, ale ten diesel jest za darmo...

to weź tego dieselka to od Ciebie odkupie ;). a tak na poważnie to pytam tylko dlatego że do tamtych mam ciągły dostęp. mam jeszcze działającą z zestawu juwela 30 w (nie mam pojęcia jaką dokładnie) więc nie ma problemu. pytałem tylko na zaś.

Szkoda życia na bylejakość. Na hobby się nie oszczędza!

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj litraz baniaka, calosc oswietlenia to powiem czy warto. One daja bardzo cieple swiatlo. sam w swoim baniaku mam 2x4000k (z braku innego wyjscia) jezeli masz poza tym dosc lumenow to moze byc. pamietaj jednak ze jej stopien wybarwiania jest kiepski 6 w skali 1-10. Jak bys mial dostep do 840 np to duzo bardziej sie ucieszysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...