Jump to content

Rosliny szybko rosnące

Recommended Posts

Z mojego doświadczenia mogę tylko doradzić moczarke argentyńską i hiszpańską,nie stosuje odżywek a i tak fajnie rosną,mam jeszcze 2 roślinki w akwa które ładnie mi rosną ale nazw nie znam.

ups nie hiszpańska tylko kanadyjska,przejęzyczenie

Żabienica-Echinodorus(małe wymagania świetlne),

Kryptokoryna-Cryptocoryne,

Nadwódka-Hygrophila,

Mikrozorium oskrzydlone-Microsorium pteropus,

:D nie znam sie za bardzo na hodowli roślin(dopiero sie ucze), ale te zawsze polecają inni ;)

To czy rosliny sie szybko rozrosna czy nie nie zalezy bezposrednio od rosliny:P Owszem sa gatunki ktore rosna szybciej sa tez takie ktore rosna bardzo powoli.

Najwazniejsze sa przede wszystkim warunki jakie zaoferujesz roslinom. Dobre oswietlenie, nawozy oraz podloze.

Nic nie napisales o warunkach jakie oferujesz roslinom to tez nie spodziewaj sie super odpowiedzi od innych.

Z podanych wyzej tylko z kryptokoryna nie bedziesz mial problemu jesli chodzi o tworzenie nowych sadzonek.

To czy rosliny sie szybko rozrosna czy nie nie zalezy bezposrednio od rosliny:P Owszem sa gatunki ktore rosna szybciej sa tez takie ktore rosna bardzo powoli.

Najwazniejsze sa przede wszystkim warunki jakie zaoferujesz roslinom. Dobre oswietlenie, nawozy oraz podloze.

Nic nie napisales o warunkach jakie oferujesz roslinom to tez nie spodziewaj sie super odpowiedzi od innych.

Z podanych wyzej tylko z kryptokoryna nie bedziesz mial problemu jesli chodzi o tworzenie nowych sadzonek.

Swieltłowka jest 15w. zwiruku o srednicy 4-5mm jest około 4cm.

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...