Skocz do zawartości

Rosliny szybko rosnące


Rekomendowane odpowiedzi

Z mojego doświadczenia mogę tylko doradzić moczarke argentyńską i hiszpańską,nie stosuje odżywek a i tak fajnie rosną,mam jeszcze 2 roślinki w akwa które ładnie mi rosną ale nazw nie znam.

ups nie hiszpańska tylko kanadyjska,przejęzyczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy rosliny sie szybko rozrosna czy nie nie zalezy bezposrednio od rosliny:P Owszem sa gatunki ktore rosna szybciej sa tez takie ktore rosna bardzo powoli.

Najwazniejsze sa przede wszystkim warunki jakie zaoferujesz roslinom. Dobre oswietlenie, nawozy oraz podloze.

Nic nie napisales o warunkach jakie oferujesz roslinom to tez nie spodziewaj sie super odpowiedzi od innych.

 

Z podanych wyzej tylko z kryptokoryna nie bedziesz mial problemu jesli chodzi o tworzenie nowych sadzonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy rosliny sie szybko rozrosna czy nie nie zalezy bezposrednio od rosliny:P Owszem sa gatunki ktore rosna szybciej sa tez takie ktore rosna bardzo powoli.

Najwazniejsze sa przede wszystkim warunki jakie zaoferujesz roslinom. Dobre oswietlenie, nawozy oraz podloze.

Nic nie napisales o warunkach jakie oferujesz roslinom to tez nie spodziewaj sie super odpowiedzi od innych.

 

Z podanych wyzej tylko z kryptokoryna nie bedziesz mial problemu jesli chodzi o tworzenie nowych sadzonek.

Swieltłowka jest 15w. zwiruku o srednicy 4-5mm jest około 4cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...