Jump to content
Sign in to follow this  
Szwedzik10

Marzenia

Recommended Posts

Tutaj możecie się dzielić swoimi marzeniami związanymi z akwarystyką...

To ja zacznę. Chciałbym mieć w przyszłości jak będę pracował akwarium 4000l BW z ławicą 500 neonków i 500 zwinników i jakąś większą rybcie... A ta bliska przyszłość to akwarium 375l z ławicą 30 zwinników czerwonoustych, meekami, skalarami i kiryśnikami i jeszcze jakąś pielęgniczką

450 Litrów(Mcharium) bądź Jednogatunkowe z Drobnoustkami bądź Furcatami - więcej do szczęścia mi nie potrzeba ;)

A moje się niebawem spełni, będę miał wymarzone 240L ze skalarami i ławicą neonów lub rodostomusów.

A to ja z innej beczki 3 obiektywy Canona serii L stałka, teleobiektyw i macro i przede wszystkim rejs dookoła świata...

Elbrus, Matterhorn, Eiger, Mt Blanc, Grossglockner... To te Europejskie :)

I coś w przyszłym roku na pewno się spełni (och gdyby nie praca...)

:arrow: mojej edno się realizuje 600 litrów ....200 neonków i krewcie wielki korzeń na całe akwa i mchy

:arrow: wlasny domek taka parterówka i ogród :lol::lol::lol::lol:

3000l morskie;) a na poważnie hmmm....oba bieguny zdobyć...

A ja bym chciała akwarium 400l. Z skalarami.

A to ja z innej beczki 3 obiektywy Canona serii L stałka, teleobiektyw i macro

Podłącze się pod te marzenia. Jednak osobiście wolałbym 3 stałeczki ;) . 35 , 85 i 200

a mi się marzy śliczna czekoladowo-skóra syrenka w wielkim akwarium ... albo nawet dwie :)

2000 LITRÓW BIOTOP ŚRODKOWA EUROPA :D

:D miałem namiastkę tego w 54l. Ale 2000l to byłoby coś :D

2200 morszczak :D

albo 1600 amazonka

albo 240 malawi

a tak naprawdę to te trzy naraz :)

Akwarium takiej wielkości aby na stałe można było wpuścić stado nagich lasek :P:mrgreen::mrgreen:

Akwarium takiej wielkości aby na stałe można było wpuścić stado nagich lasek :P:mrgreen::mrgreen:

pffffff wiedziałam :mrgreen:

A mi się marzy w końcu udana aranżacja dużego akwa :lol: A tak bardziej marzycielsko to wielkie akwa na całą ścianę, oczywiście jakiś holender, stado neonów, stado rasbor galaxy, stado sumików szklistych. A poza tym samochód z kartą na darmowe tankowania, domek z ogródkiem nad wodą i odrobinę kasy :D

pffffff wiedziałam :mrgreen:

A mi się marzy w końcu udana aranżacja dużego akwa :lol: A tak bardziej marzycielsko to wielkie akwa na całą ścianę, oczywiście jakiś holender, stado neonów, stado rasbor galaxy, stado sumików szklistych. A poza tym samochód z kartą na darmowe tankowania, domek z ogródkiem nad wodą i odrobinę kasy :D

nie ma to jak marzyć o .... wszystkim :D typowa kobieta :D heheh

ja tam marze w przyszłości mieć domek , nie jakiś wypasiony , ale też nie dziad.... mieć żone piękną :D i córeczke :D która wyrośnie na wychowana , mądrą i wg żebym był dumny :D ... tyle :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this