Skocz do zawartości

Marzenia


Szwedzik10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj możecie się dzielić swoimi marzeniami związanymi z akwarystyką...

To ja zacznę. Chciałbym mieć w przyszłości jak będę pracował akwarium 4000l BW z ławicą 500 neonków i 500 zwinników i jakąś większą rybcie... A ta bliska przyszłość to akwarium 375l z ławicą 30 zwinników czerwonoustych, meekami, skalarami i kiryśnikami i jeszcze jakąś pielęgniczką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee... a gdzie roślinki? :P

 

A tak mają za darmo w centrum handlowym w Dubaju:

 

 

A największe akwarium na świecie znajduje się w Atlancie (Georgia, USA)

Pojemność baniaczka to 30661835 litrów

120 000 zwierząt 500 rożnych gatunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Akwarium takiej wielkości aby na stałe można było wpuścić stado nagich lasek :P:mrgreen::mrgreen:

pffffff wiedziałam :mrgreen:

 

A mi się marzy w końcu udana aranżacja dużego akwa :lol: A tak bardziej marzycielsko to wielkie akwa na całą ścianę, oczywiście jakiś holender, stado neonów, stado rasbor galaxy, stado sumików szklistych. A poza tym samochód z kartą na darmowe tankowania, domek z ogródkiem nad wodą i odrobinę kasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium takiej wielkości aby na stałe można było wpuścić stado nagich lasek :P:mrgreen::mrgreen:

pffffff wiedziałam :mrgreen:

 

A mi się marzy w końcu udana aranżacja dużego akwa :lol: A tak bardziej marzycielsko to wielkie akwa na całą ścianę, oczywiście jakiś holender, stado neonów, stado rasbor galaxy, stado sumików szklistych. A poza tym samochód z kartą na darmowe tankowania, domek z ogródkiem nad wodą i odrobinę kasy :D

 

nie ma to jak marzyć o .... wszystkim :D typowa kobieta :D heheh

 

ja tam marze w przyszłości mieć domek , nie jakiś wypasiony , ale też nie dziad.... mieć żone piękną :D i córeczke :D która wyrośnie na wychowana , mądrą i wg żebym był dumny :D ... tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...