Skocz do zawartości

2200 litrów co powiecie na to :P


ph4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż z tego, że zbiornik robi firma? Oceniać też możemy. :)

i zawsze można podpatrzeć jakiś patent :lol:

ale jak znam takie zbiorniki firmowe to pewnie tam więcej chemii pływa niż obecnie w wiśle :)

i w założeniu, że to ktoś kupi za kilka dni przyleci, że ma np atak glonów i sprzedawcy znowu zarobią... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa ze znam osobiście Właściciela zbiornika i życzę wszystkim Tej wiedzy jaką Posiada ...... Co do chemii to nie sądzę aby było tam coś więcej jak to co było konieczne.

W swoim czasie miałem okazję oglądać prywatne akwarium Właściciela firmy Argus w jego Domu . 1300 L Holender ! Piękna sprawa.Mnie zatkało 10 min nie potrafiłem odkleić się od szyby .... Woda wyglądał jakby tam ktoś mineralki nalał tak wszytko bombelkowało . A to nie było jedyne jakie miał Mi do pokazania . W Piwniczce stoją kolejne zbiorniki po 700 -800 l Wszytkie holendry z wyjątkiem jednego - Biotop Malawi ok 1000 l ( akwarium jego żony )

 

Ten zbiornik może nie powala aranżacją ale ....Jak już pisałem o gustach się nie rozmawia .A braku wiedzy właścicielowi nikt nie może zarzucać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zgadzam się z tymi że ładniejsze czasem są nawet 50l.

Ale w 50 L akwarium żeby było ładne nie wsadzisz tyle kasy co w 2200 L ..W przypadku 2200 L jest trudniej zrobić super akwarium :roll:

Racja,sam zbiornik kosztuje ok. 30 000- 40 000zł, lecz jeżeli chodzi o kasę to przecież można kupić mniejsze, np. 1500l, kasy się zaoszczędzi, potem można ją wydać na urządzenie takiego akwarium :roll: Ja na pewno nie dał bym rady urządzić super ładnie tak wielkiego zbiornika (możliwe że mniejszego też nie ;) ), lecz w mojej ocenie nie jest najlepszy, ponieważ są ładniejsze zbiorniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...