Skocz do zawartości

2200 litrów co powiecie na to :P


ph4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie mi powiecie że jestem zazdrosny czy coś , ale powiem , nie podoba mi sie , wystrój ogolny nie robi na mnie wiekszego wrażenia , widziałem ładniejsze 100L a nawet 60L ;p .... pod taki litraż to bym tylko pobawił się z BW albo Malawi ... ;]..

Mam takie samo zdanie na temat tego akwarium.

W takim akwarium zrobił bym BW, również ze względu na rachunki za prąd :)

Nie że to akwarium jest brzydkie, ale nic nadwyczajnego, nie podoba mi się że są trzy rodzaje podłoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moim skromnym zdaniem ..... Wiem z własnego doświadczenia ze wcale nie tak łatwo pięknie zagospodarować 2 m kwadratowe dna ...... To nie akwarium 50 l gdzie jeden kawałek drzewa i 3 roślinki załatwią sprawę. Akwarium może się podobać i nie musi .O gustach się nie rozmawia ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trot nie osądzaj ludzi z góry,nie wszyscy musimy robić takie oczy :shock: tylko dlatego że ktoś ma duży zbiornik,nie wszyscy idą twoim tokiem myślenia(duży=super),a jak nie ma pomysłu na jego zagospodarowanie to po co go kupował.

Acha i jeszcze jedno,zazdrościć to ja mogę takiego małego zbiornika

viewtopic.php?f=22&t=11596

a nie tych chaszczy nawet gdyby były one w stawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tylko ile trzeba się nasapać żeby w 240l jakoś to wyglądało - ile roślin, jakich, gdzie itp...

 

zresztą przykład naszego pana moda który dałeś -> spójrz na jego małe zbiorniczki są boskie a spójrz na 350 (sry) jest ładny ale on robi wrażenie wielkością a dopiero potem tym co jest w środku ...

szadoł dobrze napisał

Wiem z własnego doświadczenia ze wcale nie tak łatwo pięknie zagospodarować 2 m kwadratowe dna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze na zywo to akwarium robi ogromne wrazenie. Widzialem kilka zbiornikow z argusa i naprawde sa powalajace, wiec nie wierze w to ze ten zbiornik od nich odstaje.

 

Potwierdzam - Argus wystawia naprawdę solidne baniaki. Pewnie jakiś praktykant robił ten aranż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

pozdrowienia w przycinaniu roślin :shock:

Chyba powodzenia?

===============

Kadr jest naprawę fatalny. Praktycznie nie można ocenić.

Mnie nie podoba się trójkolorowe podłoże.

Aranżacja?

Osobiście lubię zerknąć na akwarium urządzone na tip top z zachowaniem proporcji i kompozycji z uwydatnieniem mocnych punktów. Ale tylko zerknąć.

Dla mnie akwarium, to przeniesienie części natury do pokoju. A w naturze, jak to w naturze. Korzenie, kamienie, liście i rośliny nie są umiejscowione wg schematu.

Krótko mówiąc - jeśli chodzi o akwarium, lubię chaos.

 

Daj sensowną fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę za shadow2525... To jest baniak zrobiony przez firmę Argus. Ta firma produkuje baniaki, szafki oraz zajmuje się aranżacją tych baniaków. Robią to na zamówienie za grube pieniądze. Baniak na fotce to ich baniaczek "pokazowy". Tzn. w sensie stoi bo stoi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Daj sensowną fotkę.

 

haha

kolejny tylko obrazki ogląda :)

No to stary żeś zabłysnął. :lol:

Napisałem "daj", a nie "zrób".

Miałem nadzieję, że PH4 znalazł inne ujęcia tego zbiornika.

Widać kolejny, który czyta bez zrozumienia. :D hehehe

 

 

Cóż z tego, że zbiornik robi firma? Oceniać też możemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...