Skocz do zawartości

Akwarium 60l


goral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam akwarium 60 l i trzymam obecnie w nim 4 ramirezy i 2 akary blekitne ktore niedlugo wydaje do kolegi, co mogl bym dac do ramirez cos kolorowego myslalem o neonkach a jest moze cos innego i jakie dac roslinki zeby ladnie mi obrosly z gory dzieki :) pozdrawiam

 

Mod: A cóż to za tytuł?!... poprawiono. p.s. Zakładaj tematy w odpowiednich działach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że dla ramirez zaleca się minimum 54 l dla pary to nie znaczy, że nie może tam być innych ryb.

 

Czy ja napisałem że nic więcej tam nie może być? Oczywiście że mogą być inne rybki ale nie w takiej liczbie bo 15 sztuk tak ruchliwych rybek razem z 4 Ramirezami to za dużo. Przynajmniej ja tak sądzę a z tymi Pielęgnicami mam spore doświadczenie praktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi co moge miec za roslinki mam oswietlenie z jazeniowki 230v/50hz/8w co mogl bym tam wsadzic zeby cos poroslo. A np. taki mech ja rosnie na dworze nadal by sie do akwarium ??

Taki mech się nie nadaje. A co do oświetlenia to zostawię to bardziej w tym temacie obeznanym (nie chcę pisać głupot).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...