Skocz do zawartości

obsada do 60 - prawidłowa?


Guppy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 x neon innesa zdecyduj się na jeden gatunek ryb ławicowych

3 x molinezja min 100l nie

3 x żałobniczka stadna, zdecyduj się na jeden gatunek ryb ławicowych

2 x piskorek stadny zdecyduj się na jeden gatunek ryb dennych

3 x kirysek spiżowy stadny zdecyduj się na jeden gatunek ryb dennych

4 x danio lamparcie min 100l nie

 

Czy taka obsada może być?

 

Nie, nie może. Zastosuj poprawki które ładnie są wytłuszczone. Jest tam sporo błędów wynikających prawdopodobnie z kompletnej niewiedzy ... :roll:

 

MAX obsada to :

 

10x neon inessa/6 x żałobniczka

5x piskorek/ kirysek

No i możesz sobie jeszcze jakieś pielęgniczi/krewetki/ślimaki/małże co tam chcesz dodatkowo dać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wychodzi że tylko 10 x neon i 3 x piskorek + harem platki?

Żałobniczki zostaną, piskorki, kiryski, neonki, platki, molki też.... Z danio mogę zrezygnować i ew. platki dać do 25 l.

 

Mod: Dostajesz oficjalne ostrzeżenie.

Jeszcze jeden taki post, a będzie ban! Mam dosyć zakładanych przez Ciebie tematów bo i tak nie korzystasz z rad innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko tak.

 

10 x neon

5 x piskorek

3 x platak :roll:

 

Taka obsada to max ! Możesz dać jeszcze krewetki ... Ale dziewczyno ! Po co zakładasz taki temat jeśli wiesz lepiej ?!

Żałobniczki zostaną, piskorki, kiryski, neonki, platki, molki też

To jest jakaś prowokacja ? Skoro sama wiesz lepiej jak będzie dobrze to po co cały czas pytania ? :roll::roll: czasem brak mi słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko pytałam czy obsada prawidłowa, wiem że nie, ale musi przez miesiąc taka pozostać.

Forum jest żeby się pytać, jak mnie tu nie chcecie to powiedzcie wprost - a nie banujcie. Tyle ode mnie - odchodze na wasze życzenie.

Z rad umiem korzystać, 60 stoi pusta, czekam te 3 tygodnie na wpuszczenie rybek, które będę miała od koleżanki, miesiąc muszą popływać, potem je oddam. Heh, ban za pytanko co do obsady i powiedzenie, że rybki muszą zostać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam napisać że tylko do grudnia, mam nadzieję że się nie pozjadają...

I jeszcze pytanko - czytałam w kilku miejscach, że platki nadają się do 25 - jest to dla mnie troszkę dziwne, bo one są dość ruchliwe, ale czy mogę je przerzucić do zbiorniczka o poj. 25 L na ten miesiąc, kiedy będę miała złą obsadę? Nie skarłowacieją mi? Ile tych neonków Innesa dać mogę maksymalnie? 10 to max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem, ale inaczej nie było by widać, że coś dopisałam ;)

Danio lamparcia - minimalny litraż 40 l, ja mam 60, czy mogę je dać zamiast neonków?

http://www.akwar.net/encyklopedia-ryb/d ... -2193.html - stąd ten litraż dla dania

 

Mod: Kolejne ostrzeżenie.

 

Przeczytaj regulamin w końcu !!! Ostrzeżenie za pisanie posta pod postem i to świadomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki , ale po co zadajesz pytania skoro i tak nie chcesz skorzystać z porad? I tak zrobisz jak zechcesz :roll: Najpierw pozbądź się tych rybek które nie pasują do litrażu . W temacie pytasz o obsade do 60 l a w efekcie masz 25 litrów :roll: rozumiem , że chwilowo, ale tam Twoje rybki się tylko męczą . Oddaj rybcie do zoologika Jak już będziesz miała to 60 l wtedy kombinuj z obsadą .

Ps. I czytaj to, co Ci ludzie piszą (linki też) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...