Skocz do zawartości

Krewetki, a Ryby


lordsamael
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam bojka w krewetkarium , na początku bałem sie o krewety (bojek ciagle sie czaił) i co dzień sprawdzałem czy są wszystkie .... gdy sie rozmnożyły , myślałem że bojownik zredukuje ilość młodych , pewnie mu się udało , ale nieznacznie , ponieważ co chwile mi przybywało krewetek ;p .... mowie tutaj o RC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie:

Czy żabki mogą zaszkodzic krewetkom ?

Czy z tymi bocjami to pewne bo mam dwie krewetki ale i trochę ślimaków więc chciałem wpuścić kilka bocji ?

Co do żab, pewności nie mam.

 

Co do bocji, mam.

Jak nie masz kilkuset litrowego akwarium to zapomnij o bocji wspaniałej, równie dobrze spisze się małe stadko ozdobnych helenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu nie mogę się dopatrzeć krewetek ale mam taki nasyp z kamieni z takim wejściem, że raczej tylko krewertki moga tam wejść więc podejrzewam, ze tam siedzą ale pewności nie mam.Moze przed bocjami by się uchowały?

 

 

 

200 l, a w nim 4 paletki, 15 neonów inessa, 4 zbrojniki, 2 kiryski, 2 piskorki, 2 kosiarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej wszystkim!

kupiłam 4 dni temu 2 krewetki Red Bee i 2 Black Bee, jako wstęp do posiadania krewetek.

3 dni temu widziałam jedną za filtrem, a później już ani jednej.

 

W obsadzie mam neonki innessa i mieczyki weloniaste plus 1 mały glonojad syjamski. Baniak 60L. roślinek sporo- kryptokoryny, anubias na korzeniu, mchy- xmas i flame...

 

 

Proszę poradźcie co się mogło stać.. wiem ze jest wiele miejsc zeby się schowały, ale przepatrzyłam każdą szparę i nic;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Proszę o odpowiedź tylko tych osób, które są pewne tego co odpowiedzą.

 

Mam w 80l akwarium parkę barwniaków czerwonobrzuchych i pełno młodych.

Czy mogę tam wpuścić 10 krewetek RC około 1,5 centymetrowych?

 

Boję sie, że barwniaki jak to pielegnice mogą sie pożywić krewetkami, a tym bardziej, że pływią z młodymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...