Jump to content
Sign in to follow this  
lordsamael

Krewetki, a Ryby

Recommended Posts

ja mam bojka w krewetkarium , na początku bałem sie o krewety (bojek ciagle sie czaił) i co dzień sprawdzałem czy są wszystkie .... gdy sie rozmnożyły , myślałem że bojownik zredukuje ilość młodych , pewnie mu się udało , ale nieznacznie , ponieważ co chwile mi przybywało krewetek ;p .... mowie tutaj o RC

Przymierzam się do krewetek Crystal Red. Planuje baniaczek 30-45l. Ile mogę dać krewetek jeśli założę obecność 1 bojownika?

na start nawet z 10 , jak sie rozmnożą i zauważysz że robi sie ciasnawo to wtedy zacznij odsprzedawać ... ;p

kurczaczki jak kupie 45l to wtedy razborę galaxy wezmę :D

powinnam mieć 100 akwariów i wszystkie ryby jakie mi się podobają ;)

Mam pytanie:

Czy żabki mogą zaszkodzic krewetkom ?

Czy z tymi bocjami to pewne bo mam dwie krewetki ale i trochę ślimaków więc chciałem wpuścić kilka bocji ?

Mam pytanie:

Czy żabki mogą zaszkodzic krewetkom ?

Czy z tymi bocjami to pewne bo mam dwie krewetki ale i trochę ślimaków więc chciałem wpuścić kilka bocji ?

Co do żab, pewności nie mam.

Co do bocji, mam.

Jak nie masz kilkuset litrowego akwarium to zapomnij o bocji wspaniałej, równie dobrze spisze się małe stadko ozdobnych helenek.

Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu nie mogę się dopatrzeć krewetek ale mam taki nasyp z kamieni z takim wejściem, że raczej tylko krewertki moga tam wejść więc podejrzewam, ze tam siedzą ale pewności nie mam.Moze przed bocjami by się uchowały?

200 l, a w nim 4 paletki, 15 neonów inessa, 4 zbrojniki, 2 kiryski, 2 piskorki, 2 kosiarki.

a gdybym wymienil ramirezki na gurami to gurami by mi zjadly krewecie?

Podlaczam sie pod pytanie. Tez mam zamiar trzymac parke Gurami Dwuplamistych z kreweciami. Prosze o komentarze.

Hej wszystkim!

kupiłam 4 dni temu 2 krewetki Red Bee i 2 Black Bee, jako wstęp do posiadania krewetek.

3 dni temu widziałam jedną za filtrem, a później już ani jednej.

W obsadzie mam neonki innessa i mieczyki weloniaste plus 1 mały glonojad syjamski. Baniak 60L. roślinek sporo- kryptokoryny, anubias na korzeniu, mchy- xmas i flame...

Proszę poradźcie co się mogło stać.. wiem ze jest wiele miejsc zeby się schowały, ale przepatrzyłam każdą szparę i nic;(

z moich doświadczeń krewetki + ryby to ramirezki nie zwracają wogóle uwagi na krewetki natomiast neony czerwone je "podszczypują" ale krewetki nic sobie z tego nie robią...

Dzisiaj,po prawie 2 tygodniach, znalazłam 2 pancerzyki...czy możliwe jest, że się chowają czekając na nowy pancerz? bo przecież mieczyki raczej nie zjadły... jak myślicie?

:) dzisiaj zaraz po zaświeceniu świetlówki widziałam 3 krewecie z 4!!! ale piękny początek tygodnia :D

Proszę o odpowiedź tylko tych osób, które są pewne tego co odpowiedzą.

Mam w 80l akwarium parkę barwniaków czerwonobrzuchych i pełno młodych.

Czy mogę tam wpuścić 10 krewetek RC około 1,5 centymetrowych?

Boję sie, że barwniaki jak to pielegnice mogą sie pożywić krewetkami, a tym bardziej, że pływią z młodymi.

a gdybym wymienil ramirezki na gurami to gurami by mi zjadly krewecie?

mam gurami i krewetki (2-3cm)i moje gurami ich nie rusza

Mam w akwarium sporo krewetek red cherry i dwie amano. Chciał bym dokupić ok 6 brzanek różowych ale czy one nie zjedzą mi krewetek?

O to już się dowiedziałem co stało się z moimi Red Cherry :)

W 122l o dł 100cm też je mogły zjeśc?

Potwierdzam, dorosłe brzanki mi zjadały za każdym razem... obecnie szykuje dla nich kolejne jak się tylko rozmnożą :)

Zjedzą :D

A jakie masz akwarium chodzi mi o litraż

No to trudno, trzeba będzie inne rybki kupić.

A prętniki mogą być?

Akwarium ma 112 litrów.

A ja mam pytanie, mam w akwarium parkę pielęgniczek ramireza, czy do nich mogą być jakies krewetki czy zostaną zjedzone ?

Sign in to follow this