Skocz do zawartości

Krewetki, a Ryby


lordsamael
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam na wstępie jeśli jest na tym forum dział bardziej odpowiedni dla mojego pytania...

Sprawa jak w temacie - każdy kto ma jakieś doświadczenia i/lub wiedzę na ten temat niech się wypowie jakie ryby mogą zjadać krewetki, lub stanowić dla nich jakiekolwiek zagrożenie? Temat postanowiłem poddać dość ogólny, żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z niego jak z poradnika. Pytanie sformułowałem jako "z jakimi rybami krewetek NIE trzymamy" ponieważ uważam (być może błędnie, choć nie sądzę), że większość ryb bezproblemowo je toleruje i nie stanowi dla nich zagrożenia, więc tak będzie chyba łatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pisaliscie mi w innym poscie ze pielegniczki ramireza nie rusza krewetek, mialem 8 krewetek red cherry i wpuscilem przedwczoraj parke ramirezy- teraz patrze, zadnej krewetki, przyjrzalem sie a tam skora sama z krewetki- watpie zeby to byla wylinka bo widac bylo kawalek skory i wasy krewetki :/ chyba ramirerzki pozjadaly mi krewecie :/ co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra stary :cry: nie masz powodu do radości :cry: witaj w klubie...

ja kupiłem 3 red cherry i 2 filtrujące.

filtrujące są większe tak że mam je cały czas na oku natomiast r.c są tak małe że masakra do tego jedna zadomowiła się na górnym liściu tak że ją widzę,natomiast pozostałych pozostałych nie mogę dojrzeć :( zastanawiam się czy jeszcze żyją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale odpowie mi ktoś plissssssssss :P neon czerwony i red schery :?:

 

co masz na myśli pisząc "czy będzie coś z tego"?? :lol:

jeśli chodzi o to czy krewetki będą bezpieczne to odpowiedź brzmi TAK :)

 

anija277 napisał(a):

noo czyli widzicie

 

Wszystko zalezy od danego osobnika

 

adrlic Twój samiec pewnie tylko za kobitkami gania

 

 

tak ganiał, aż jedna padła... Muszę mu dokupić sztukę ale nie mam czasu zbytnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...