Skocz do zawartości

Jakie Rybki Na Takie Akwarium?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam pytanie i mysle ze uzyskam na nie odpowiedz;)

Mianowicie posiadam akwarium o wymiarach 50x30x30 60L.Od pewnego czasu zaczely zdychac mi rybki ,chociaz myslalem ze bezdie juz wszystko dobrze...Mam akwarium juz okolo 5 miesiecy i jestem poczatkujacy.

I chce zrobic cos takiego ze bede mial akwarium 1 gatunkowe.I wlasnie tutaj nasuwa sie pytanie ,jaki gatunek to mialby byc.

Akwarium jest oblozone roslinnoscią to moim zdaniem ryby welonowato podobne odpadaja...

Interesuja mnie rybki miej wiecej duzej wielkosci ;)

Z gory bardzo dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bede musial cos takiego sobie kupic:D

Mozna wiedziec ile cos takiego kosztuje ^^?

Aaa..i moglby ktos mi powiedziec jak napisalem w temacie jakie rybki pasowaly by do mojego akwa 60L.Moga byc w sumie stadne ale w sumie chodzi mi o wieksza rybke ktorej moglbym miec kilka sztuk:)

 

dodam ze mialem z kazdej rybki po minimum 3 sztuki a zostalo po 1 :(

Ogolnie to mam rybki takie jak: 1x Skalar,1x gupik,1x Lampard samice,gurami,Lobeo(czy jakos tak),rybka ktora zjada slimaki,2 glonojady,1x Sum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy są praktycznie zbedne chyba ze na początek chcesz wiedziec jakie parametry ma twoja kranówa :0 jeśli nie zamierzasz zmieniać parametrów wody ktura masz w kranie testy będa zbednym wydatkiem Ja ich praktycznie nigdy nei stosowałem i żyje . Ważne jest podmienianie wody i dbanie o czystość akwarium. I wtedy nic sprawdzac nie trzeba . Wiem ze TEORIA mówi coś innego ale ja mówię to na czym sam się uczyłem .............. Dobrze je mieć ale nie są koniecznością :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...