Skocz do zawartości

Samica gupika w ciąży ma fioletową plame na brzuchu


mati1531
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam samice gupika w ciąży,wszystko było normalnie,ale jakchś czas temu na jej brzuchu pojawiła się różowa plama,robi się coraz ciemniesza. teraz jest już fioletowa,oczywiści że nie chodzi mi o tą czarną kropke pod brzuchem.prosze o porady i z góry dzięki :):):|

 

Edit:

 

Fotek nie dodałem bo ta samica jest bardzo ruchliwa jak mi sie uda zrobić wyraźne zdjęcie to je zamieszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUŻ URODZIŁA :D samica czuje sie dobrze. Ilość narybku to nędzne dwie rybki :|:cry::cry: .Ale mam jeszcze jedno pytanie, brzuch tej samicy był w miare duży,więc dlaczego ilość narybku wynosi tylko dwa :?:

 

 

KTÓRE Z TYCH RYB MOGŁO JE ZJEŚĆ

 

skalary,

platki,

danio koralowy,

czy gupiki w [tym własna matka]

i czy obecność ojca przy porodzie ma wpływ na ilość ocalałego narybku podkreślam że mam dużo roślin :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gupiki to rybki żyworodne wiec nędzną ilością narybku sie nie martw jeszcze pożałujesz jak będziesz miał ich za dużo a co do narybku może miała tylko dwa osobniki, ale wątpię a po za tym gupiki bardzo lubią zjadać swoje dzieci w postaci narybku :)

 

@Edit:Hmm właśnie się doczytałem, ze masz dużo roślinek może część narybku się tam pochowała i ich nie zauważyłeś ;)

 

To tak od de mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...