Skocz do zawartości

[54l] ogólne


mloda0802
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza fota :roll:

 

Obsada bez zmian, i na zmiany się nie zapowiada, chyba że coś padnie. :lol:

Co do wyglądu to poszłam na minimalizm. Na początku szalałam z roślinkami i starałam się stworzyć "artystyczny nieład", jednak przy standardowym oświetleniu 15W w pokrywie, roślinki długo nie pociągnęły, w sumie to i dobrze ;) Główne starania układu aranżacji idą w stronę kamuflowania filtra i grzałki w lewym tylnym rogu. Chciałabym pójść w stronę mchów i wątrobowców, ale zobaczymy jeszcze jak to będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zaszalałaś. Bardzo ładnie teraz tam wygląda. Jednak czegoś mi tam brakuje..hmm... już wiem! Tam jest 'za czysto" ! Poważnie. Brakuje czegoś na dnie przy przedniej szybie, w tym zagłębieniu. Może zwartki tam?

 

Eee..tam, wymyślam teraz. Jest super! Wielkie brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pięknie akwarium się zmieniło od jego początkowych zdjęć. Teraz jest super (nie wspominając oczywiście o Zbrojniku i Kiryśniku...dla których jest za ciasno) . A co robi w tym akwa 1 Gupik :) ? Ich się pojedyńczo nie trzyma..no i ogólnie po co Ci on jak już masz rybki na środkową strefę- Neonki.

 

Mimo wszystko akwarium niezwykle przyjemne dla oka..myślę, że i rybki szczęśliwe w takim ładnym wystroju świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistia rozetkowata potrafi puścić strasznie długi korzeń, sam musiałem się jej pozbyć bo potrafił sięgnąć aż dna :D sama widzisz, że jest strasznie gęsta. Nie myślałaś nad tym aby ją jakoś tak ustawić aby znajdowała się na tylnej szybie?fajne (żywe) tło byś przez to osiągnęła, tylko pamiętaj że nie znosi ona kropelek wody na nadwodnych liściach, gniją przez to :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualizacja 27.10.10r

 

Akwarium (start kwiecień 2009):

Pojemność: 54 litry

Wymiary: 60x30x30cm, profil

Filtracja: HAILEA HL-BT400

Oświetlenie: Philips Aquarelle 15W 10000K + odbłyśnik

Ogrzewanie: HAILEA CB-8300 50W

 

Obsada:

1 x Bojownik

2 x Gupik

1 x Zbrojnik Złoty

9 x Neon Inessa

 

 

Rośliny:

Cryptocoryne backettii

Echinodorus Lena

Echinodorus Major

Sagittaria Subulata

Cryptocoryne aponogetifolia

Egeria Densa

Pistia Stratiotes

Lemna Minor

 

 

 

Dekoracje:

- korzeń

- tło czarne z worka

 

 

Baniak zmienił wygląd, nie mam dla niego zbyt dużo czasu, wiecznie tylko praca i uczelnia. Roślin mało. Wywaliłam java moss, nie dość że zbierał mi się w nim cały brud, to jeszcze przywlekłam z nim plagę ślimaków - walczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...