Skocz do zawartości

Magazyn akwarium


Elex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuje ktoś ten dwumiesięcznik? ja kupiłem dzisiaj pierwszy raz, gazetka dość ciekawa ale według mnie jest tam kilka błędnych informacje, np to że bojownika można trzymać w kuli pod warunkiem że jest ona wystarczająco wielka i że kula to nic złego, co prawda pisze że bojownik zasługuje na coś o wiele lepszego niż kula. Napisali też że minimalny litraż dla bojka to 15l a z tego co wiadomo to minimalny to 25. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem czytam.

 

Różne rzeczy tam piszą xP

Jako akwaryści w miarę ok, jako redaktorzy tragedia, dno, ubustwo i daleko za Zimbabwe.

Relacje z konkursów np gupika ograniczają się do 2ch zdjęć i opisu z danymi schematycznymi xP

Wartości litrażowe zaniżają trochę, ale ogólnie przydatne rady tam są.

 

Kula ok, pod warunkiem że ma kilkaset litrów a takich nie spotyka się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest alfą i omegą i nigdzie nie napiszą ci samych prawidłowych informacji,ja znalazłem błąd w poradniku firmy sera,który to niektórzy uważają za źródło informacji.

Co do zdjęć to gazeta a nie internet więc akurat mnie skąpa ilość zdjęć nie dziwi, ogólnie czytałem parę nr.tej gazety i ogólnie jest ok. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Użytkownik

Witam.

Te gazety kosztują bardzo dużo, a informacje w nich zawarte są bardzo słabe merytorycznie.

Kiedyś kupowałem te gazety, ale stwierdziłem, że szkoda na nie pieniędzy.

Lepiej poczytać w internecie lub kupić jakąś dobrą książkę akwarystyczną.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...