Jump to content

POMOCY STRASZNIE PILCE SZYBKO !!!


Recommended Posts

POMÓŻCIE MI Z MOIM BOJOWNIKIEM STRASZNIE MOCNO I CZĘSTO SIE O CIERA JAK WPADNIE W SZAŁ TO RZUCA SIE NAD POWIERZCHNIĄ WODY JAKBY MIAŁ PADACZKĘ TO GO BOLI I BARDZO CIERPI JEST PO KURACJI LEKIEM CLOUT KTÓRA ZOSTAŁA TAK PRZEPROWADZONA:Zgodnie z oryginalna instrukcją dawka leku wynosi 1 tabletka na 10 galonów wody i ważne, żeby leku nie przedawkować. Na twój zbiornik podajesz niecałe pół. Bardzo istotne są też podmiany wody.

1. W pierwszym dniu podmieniasz 30-40% wody w zbiorniku. Bierzesz słoik i nabierasz z akwarium pół litra wody, rozpuszczasz w niej potrzebną część tabletki Clout i wlewasz do akwarium ale nie w całości tylko po 1/3 co pół godziny.

2. w piątym dniu podmieniasz 30-40% wody i filtrujesz wodę przez węgiel aktywowany.

3. w siódmym dniu wyjmujesz węgiel i powtarzasz wszystkie czynności z pierwszego dnia.

4. w jedenastym dniu powtarzasz wszystkie czynności z piątego dnia. Po kolejnych dwóch wyjmujesz węgiel i podmieniasz 30% wody.

Jak więc widzisz od siódmego dnia powtarzasz całą kurację. Jest to konieczne w przypadku przywr, gdyż lek działa tylko na postać dorosłą ale nie na jaja. Po perwszej dawce powinny zniknąć dorosłe przywry, a po drugiej te, które wyklują się w tym czasie z jaj.

ALE NIC NIE POMOGŁO RATUCJCIE MI BOJOWNIKA !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...