Skocz do zawartości

[240l] Ogólne


bogos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I w końcu jest moje drugie większe akwarium 240l bo dal mnie 100-250 ta są już duże akwaria jak na mieszkanie w bloku a większe baniaki to są już ogromne pisze to żeby nikt się nie czepiał ze to jest małe Całość kosztowała mnie jakieś 1800zl a poniżej opis

 

Akwarium 240l 120x50x40 cm

W pokrywie znajduje się 3 świetlówki 3x 30w

1-uniwersalna akwarystyczna

1- akwarystyczna dla rybek

1-akwarystyczna dla roślin

filtr Eheim Professionel 2226

grzalka 200w

tlo strukturalne ceramiczne

roślinki nie mam pojęcia jak się nazywają ale ładne są

rybki to

3 x skalar i na razie tyle planuje poprzekładać nie które większe rybki z 100L akwarium (bocje wspaniale, zbrojniki niebieskie,grubowarga) i do kupić cos kirysków

proszę o opinie i sugestie co zmienić i jakie rybki dokupić

kolejne akwarium tym razem 240l

post-1286-13685157056839_thumb.jpg

post-1286-13685157057496_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ze jest żywa i jak znam życie kolega bardzo szybko się jej pozbędzie hahah Ja mam takie posadzone ale w filtrze hydroponicznym........

Z lekka kolor liści wpada w morski, pewnie to przyczyna wody. Tam gdzie masz sprawdzą się bez wątpienia. No i rację Ci muszę przyznać, że tło robi swoje. To fakt. "Przemawiają" do mnie tła wewnętrzne ;) Poza tym , nie odbiegając zbyt od tematu, wszystko jest z umiarem w akwa. Trochę chwasta, trochę kamienia i ma wszystko wygląd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ... tak Skalary jak najbardziej .ale nei zwykłe mieszańce polecam coś bardziej Rasowego - stadko ,Do tego zbrojniki i grupka kąsaczy . Ale to tylko ja tak widzę, autor może mieć inne zdanie

 

Co do tła, miałem wewnętrzne a teraz mam zewnętrzne za szybą i wydaje mi się ze odpowiednie wykonane i podświetlone jest ciekawsze od wewnętrznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...