Skocz do zawartości

molinezja


pawkens79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego molinezja czarna chowa sie w dolnym rogu akwarium i nie chce jeśc. Ma na oku cos dziwnego jakby błonę. Czy to choroba????.......................

 

 

 

mod:polecam poczytać to:

1.Regulamin: 16. Użytkownik chcący uzyskać pomoc na forum proszony jest o podanie następujących informacji: Pojemność akwarium, obsada, parametry wody, co usprawni rozwiązywanie problemów dotyczących chorób ryb itp. itd. Im więcej informacji poda użytkownik, tym łatwiej będzie można udzielić mu pomocy.

2. viewtopic.php?f=6&t=6633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zadałeś pytanie. Ludzie chcą ci pomóc, dopytują się o szczegóły aby szybciej zdiagnozować przyczynę choroby. A zresztą, ile razy można pisać to samo,wklejać linki itp :roll: ? Chcesz odpowiedzi w końcu na twoje pytanie czy też nie ? Bo już sam nie wiem o co ci chodzi :roll:

 

wszystko w normie w akwa

Skoro wszystko normie to znaczy,że mogę już zamykać temat ? :roll::evil: Twoja odpowiedź mnie teraz rozbroiła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Odpowiedź brzmi: Twoja molinezja musiała zostać zaatakowana przez innego osobnika.. Ja w akwa miałem 4 molinezje: 2 samice i 2 samce. To błąd gdyż powinien być harem. Jeden samiec molinezji "dominujący" atakował drugiego i to codziennie. Nie dawał mu spokoju. Nie dawał mu nawet zjeść. Po kilku atakach również miał bielmo na oku. Został "dziubnięty" w oko ostrą płetwą.. Jego oko powiększyło się 2...3x... Jedyna rada to usunąć jednego z samców.. gdyż jest on atakowany... Zrobić po prostu harem (1 samiec + 2..3....4 samice) Mój atakowany samiec zdechł niestety..a dominujący ma pod sobą 3 samice... i non stop mam młode molinezje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...