Skocz do zawartości

Duch amazoński


billykid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość. Mam w akwarium duszka amazońskiego, rybka jest u mnie od ok 2 miesięcy, karmię ją różnymi pokarmami, żywy - wodzeń, i kilka mrozonych: ochotka, wodzeń, tubifex, artemia, ostanio larwa czarnego komara. Jest to akwarium wielogatunkowe więc posiadam też kilka innych rybek. Oprócz żywych i mrożonych pokarmów chciałbym również zacząć karmić moje rybki pokarmami suchymi. Zakupiłem ostatnio dwa pokarmy Tropicala: Supervit granulat i Welsi Gran dla ryb dennych. Jak narazie widzę małe zaiteresowanie ryb tymi pokarmami, duch oraz dwa węgorki pływają obok, prawie nosem trą o granulki i zero reakcji natomiast inne biorą w pyszcek i kilka krotnie wypluwają.. Czy mógłby mi ktoś kto ma wieksze doświadczenie ode mnie doradzić czy jest sens próbować suchych pokarmów dla tych rybek. Jeśli tak to proszę o radę jaki byłby najlepszy. Z góry dzieki. Pozdawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak:

Zawsze karmiłeś ryby łakociami, dlatego teraz suchy pokarm im nie wchodzi. Proponuję zrobić tak : 3 dniowa głodówka, pokarmy żywe/mrożone w odstawkę ( podawać np. raz w tygodniu dla urozmaicenia ) karmić suchymi oszczędnie . Jak zgłodnieją to wszystko zjedzą ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...