Jump to content
Sign in to follow this  
olek

gurami złote + pielęgniczki ramireza 63l ?

Recommended Posts

Czy moge i w jakich ilosciach trzymac ze soba gurami zlote z pielegniczkami ramireza w 63l ? ;)

gurami złote nie nadaje sie w ogóle do zbiornika 63L.

Polecałbym z Ramirezkami trzymać 10x neon innesa.

miałem z inesskami ale jakos nieciekawie jak dla mnie wygladalo :) kupie pretniki ale dzieki za info ;) ja mam otoski tak wiec wiesz ;]

jakich ilosciach trzymac ze soba gurami zlote z pielegniczkami ramireza w 63l ? ;)

Co do ilości ramirez to oczywiście 1+1.

Pozdrawiam.

hehehe wiem wiem :) jak macie jakies ciekawe ryby do tych ramirezek zebym mogl kupic to slucham propozycji zeby cos ladnego zrobic ?:) oczywiscie nie wymieniajcie inesek,itp ;]

A jak to jest z tymi pielegniczkami kakadu w tym co wstawilas mi pisze ze na 60 l 1samiec + 2 samice a ja czytalem w encyklopediach ze pare :|?

nie wiem gdzie tak czytałeś...

w parach trzyma się pielęgniczki ramireza a kakadu w haremach czyli 1 samiec + 2 samice :)

popatrz

search.php?keywords=kakadu&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

cytat ze strony superakwarium.pl

...Ryby te powinny być hodowane w grupach złożonych z jednego samca i kilku samic...Trzymanie Kakadu w parach grozi zagonieniem samiczki przez samca. Również w przypadku hodowli 2 samiczek istnieje ryzyko dominacji silniejszej samicy. Z tego względu najbezpieczniej jest hodować kakadu w haremach złożonych z 1 samca oraz np. 3 samic w odpowiednio przestronnym zbiorniku...

;)

Ok dzieki :):D kurde mowie wam w olsztynie jest masakra obdzwonilem 7 sklepow i w zandym nie ma pretnika karlowatego tylko w dwoch sa same samce :|;/

Sign in to follow this