Skocz do zawartości

pytanie - konkurs - etap 3


mei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałam serdecznie podziękować osobom zaangażowanym w konkurs za prace i pomysły ;) Do Was kieruję małe pytanie. Może Wy macie jakiś pomysł jak ma wyglądać dalsza część konkursu? Do ankiety można wpisać jedynie 10 pozycji, prac jest już ponad 30. Proszę piszcie tutaj swoje pomysły, jak to zrobić :) Coś się wtedy wykombinuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowania z 30 się zrobić nie da.

3 głosowania po 10 to nie najlepsze rozwiązanie.

 

 

Po pierwsze najlepiej jakby moderacja wspólnymi siłami odrzuciła kilka najgorszych / nie spełniających regulaminu prac.

Po drugie, wiele prac jest w różnych wariantach kolorystycznych, w ankiecie powinien być jeden [subiektywnie oceniony przez moderacje za najlepszy z kilku] wariant, przy czym należałoby zaznaczyć że dany banner występuje jeszcze np w kolorystyce zielonej i pomarańczowej.

 

Może niech moderacja wybierze po prostu 10 najlepszych do ankiety? [+warianty kolorystyczne].

 

Forum nie musi reprezentować jeden jedyny banner, mogą być dwa, albo trzy najlepsze.

Albo jeden w różnych wariantach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram opcję wyboru 10 najciekawszych prac przez moderatorów w oparciu o wszystkie komentarze napisane do tej pory. Potem ankieta i ewentualne poprawki. Jestem za :D i czekam na dalsze decyzje. Co najgorsze... od dzisiaj nie mam internetu ;( Skończyła mi się umowa z dostawcą i w związku z tym, że mieliśmy kupić mieszkanie zrezygnowaliśmy z internetu. Z mieszkania nici, a internetu też nie ma :( Chyba wybiorę coś mobilnego z pleya np :D Prośba do mei podeślij mi na pw lub maila jak to wygląda. Ile się czeka, ile trzeba zapłacić za modem itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będzie ankieta? Ja proponuje żeby każdy który robił banery miał chociaż jedną pracę swoją w ankiecie. Nie powinno być tak że np. kogoś jest 8 banerów, drógiego dwa, a trzeciej osoby nie ma ani jednej pracy.

A co to ma do tego :?: Może pierwsza i druga osoba jest na tyle utalentowana że zrobiła parę dobrych banerów,a od 3 osoby wszystkie banery są beznadziejne....To nie konkurs grafików tylko wybieramy tu najlepszy baner gdyby ktoś jeszcze nie wiedział :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...