Skocz do zawartości

50L pielęgniczka kakadu i ramireza


abrams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam oddać moje molinezje?! za nic. chowałem je od małego i gdy wkładałem samicę do kotnika to samiec walił w kotnik płetwą ogonową! :shock: po za tym wykociły mi się już 3 razy. a oddam i co jakiś wariat pomyśli se że ładny samiec/samica i rozdzieli te parę a one są ze sobą tak zżyte że umarłyby bez siebie :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oddać moje molinezje?! za nic. chowałem je od małego i gdy wkładałem samicę do kotnika to samiec walił w kotnik płetwą ogonową! :shock: po za tym wykociły mi się już 3 razy. a oddam i co jakiś wariat pomyśli se że ładny samiec/samica i rozdzieli te parę a one są ze sobą tak zżyte że umarłyby bez siebie :!::!::!:

to nie oddawaj tylko kup im większe akwarium ...innego wyjścia nie ma bo inaczej i tak skarłowacieją :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... coś się wymyśli. :idea: czyli pielęgniczki ramireza i kakadu nadają się do mojej obsady. hmmm... we wrześniu kupię albo harem (1+2) kakadu, albo parkę (1+1) ramirezek. :D:D:D

 

dzięki za odpowiedzi

pozdro

a ja dam ci do myslenia :D a co ! ;)

polecam ci szczupieńczyka karłowatego ..

naprawde piękna rybka i nadaje się do mniejszego litrażu :)

post-450-13685156508106_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję shaniqa 10. ten szczupieńczyk to bardzo ładna ryba i muszę się nad nim zastanowić. ale czy to nie jest rybka stadna? po za tym męczy mnie jedno pytanie.po co mówicie żebym oddał molinezje żaglopłetwe bo dorastają do 13cm a jak miałem gurami mozaikowe które też dorasta do 13cm to mi pisaliście że gurami mogą zostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję shaniqa 10. ten szczupieńczyk to bardzo ładna ryba i muszę się nad nim zastanowić. ale czy to nie jest rybka stadna? po za tym męczy mnie jedno pytanie.po co mówicie żebym oddał molinezje żaglopłetwe bo dorastają do 13cm a jak miałem gurami mozaikowe które też dorasta do 13cm to mi pisaliście że gurami mogą zostać?

ta rybka jak najbardziej może być w grupie [zwłazcza w okresie tarła] ale może też być parka albo harem w akwarium ;) co do gurami nie wypowiem sie bo nic takiego nie pisałam ..;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodi mi o ciebie shaniqa 10, ty mi bardzo dużo doradzasz, ale ktoś mi tam napisał na temat tych gurami. a tak na marginesie czy parka pielęgniczek ramireza będzie się zachowywała nie tolerancyjnie i agresywnie w stosunku do kilkunastu sztuk narybku molinezji żaglopłetwej, mieczyka i platki? :?::?::?: zamierzam we wrześniu kupić parkę tych rybek, ale męczy mnie to pytanie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...